Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Jaunā viļņa smalkais autoparks. Lavents atrāda meitu un bentliju 105

Izklaide
2011. gada 2. augustā 14:29 2011. gada 2. augustā 14:29
Bēdīgi slavenais eksbaņķieris Aleksandrs Lavents ir tuvs festivāla rīkotāju draugs un kā viens no „Jaunā viļņa” organizatoru goda viesiem, ar smalko Bentley limuzīnu viņš drīkstēja piebraukt pie pašas koncertzāles ieejas.

Eksbaņķieris Aleksandrs Lavents Jūrmalā lepojās ar savu meitu Jūliju, kas slaidā auguma dēļ var atļauties veidot modeles karjeru.

Kādreizējais „Banka Baltija” vadītājs tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad apmeklēja teju visus „Jaunā viļņa” koncertus. Uz koncertiem Dzintaru koncertzālē Aleksandrs Lavents šoreiz ieradās nevis ar savā lepno smilšukrāsas Lexus automobili, bet gan vēl smalkāku un dārgāku auto – Bentley limuzīnu.

Skatītāju zāles otrajā rindā starp Aleksandru Laventu un Saeimas deputātu Aināru Šleseru, allaž līdzās sēdēja arī kāda gados jauna tumšmate. Kā noskaidroja kasjauns.lv, slaidā dāma ir modele, Laventa 21 gadu vecā meita Jūlija. Jau pirms pāris gadiem „Jaunā viļņa” laikā Lavents kasjauns.lv atzina, ka Jūlija, kas lielākoties dzīvo Anglijā, kur studē modes zinības un veido modeles karjeru, ir viņa dzīves lielākais dārgums. Arī šogad Lavents nespēja atteikt savai mīlulei, kad jaunā dāma vēlējās grandiozā festivāla laikā fotografēties kopā ar tēti.

Gluži kā Krievijas estrādes zvaigzne Lavents uz „Jauno vilni” glaunā bentlijā tika pievizināts pie pašas Dzintaru koncertzāles.
Jāteic, tik pārpildītas ielas Jūrmalā kā „Jaunā viļņa” desmitās jubilejas laikā, līdz šim redzēt gadījās reti. Liela daļa automobiļu, kas bija novietotas ielu malās un maksas autostāvvietās, kā arī straumēm plūda uz Dzintaru koncertzāli, bija patiešām ekskluzīvi un dārgi braucamie, kas sabraukuši no gan no bijušajām Padomju Savienības republikām, gan Lietuvas, Igaunijas un pat Vācijas. Protams, savus dižākos braucamos Jūrmalā izrādīja arī turīgākie Latvijas apmeklētāji. Kamēr Krievijas estrādes zvaigznes šogad uz koncertiem tika vizinātas ar glauniem mersedesiem, turīgie viesi pārvietojās ar Rolls Royce, gan Bentley, gan Maybach, gan Maserati, gan citiem simtiem tūkstošu ASV dolāru vērtiem auto, un atmosfēra pie koncertzāles līdzinājās īstenai luksus auto izstādei.

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša, Juris Zariņš


Citi šobrīd lasa

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs: "Mētelim jābūt tik lielam kā segai!"
„Ugunīga lava tecēja man uz rokām...” - Artuss Kaimiņš pastāsta visu par liktenīgo ugunsgrēku 18
"Pārdevēja uzdienējusies līdz premjerministra amatam" - Igaunijas iekšlietu ministrs kritizē jauno Somijas premjeri 1
Skatīt visus komentārus

"Кинороль или продюсирование": Игорь Николаев обрисовал будущее Аллы Пугачевой

«Тетя, теперь меня заберут в нормальную семью?»: Паше, которого отчим и мать ставили на гречку, сделали операцию