Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vīns, glamūrs un puskailas dejotājas bagātnieku ballītē 91

Slavenības
2011. gada 23. decembrī 05:19 2011. gada 23. decembrī 05:19
Tuvojoties gadumijai krāšņas un pikantas svinības saviem draugiem sarīkoja Vecrīgas viesnīcas „Grand Palace Hotel” vadītājs Bernhards Loevs ar kundzi Svetlanu Loevu.

Pieczvaigžņu luksusa viesnīcas vadītājs Bernhards Loevs ar sievu Svetlanu uz vērienīgo ballīti bija uzaicinājuši savus draugus un VIP klientus gan no Latvijas, gan ārzemēm.

„Grand Palace” tematiskās viesības un gada nogales balles smalkajās aprindās jau kļuvušas par tradīciju vairāku gadu garumā. Bagātas dāmas vai turīgu biznesmeņu dzīvesbiedres uz šīm viesībām allaž dodas rūpīgi izvēlētos tērpos, vēlams atbilstošus aktuālākajām modes tendencēm, jo neviena negrib nobālēt uz pārējo viešņu fona.

Restorāna „Suite” pirmās pastāvēšanas gadadienas svinībās viena no atturīgākajām izvēlētā stila ziņā bija pasākuma namamāte Svetlana Loeva, kura arī citkārt sarīkojot viesības nealkst atrasties uzmanības centrā pati, bet gan ļauj mirdzēt savām viešņām. Daudzas ballītes apmeklētājas bija patiešām košas, plandošās zīda kleitās, un tik bagātīgi izdaiļojušās greznumlietām, ka teju vai žilba acis. Tomēr stiprajam dzimumam sapostās daiļavas nebūt nebija vienīgās, uz kurām raugoties „pamielot acis”, jo viesnīcas restorānā visas nakts garumā augstos viesus priecēja pikantas topless dejotājas.

Tā vis nav nekāda kūciņa! Viesnīcas „Grand Palace Hotel” viesi tika cienāti ar patiešām grandioza izmēra torti.

Kamēr par puskailajām dejotājām visvairāk priecājās ārzemju viesi, pašmāju miljonāri īpašu vērību pikantajām meičām nepievērsa, un laiku aizvadīja čalojot savā starpā. Jo īpaši dziļi sarunās iegrimis izskatījās uzņēmējs Raimonds Kisiels, kurš šoruden apņēma sievu, kļūdams par Liepājas mēra Ulda Seska znotu.

Tā kā svinībās piedalījās tikai īpaši ielūgtie viesi, ballītē valdīja brīva atmosfēra, un visi bija lustīgā noskaņojumā. Tik lustīgā, kā dažas viešņas pat sāka bučoties savā starpā.

Kasjauns.lv/Foto: Dmitrijs Kijonoks


Citi šobrīd lasa

Šodien uzzināsim, kas mūsu valsti pārstāvēs Eirovīzijā - lūk, astoņi "Supernovas" finālisti 44
Hokejistam Rodrigo Ābolam smieklīgs misēklis, priecājoties par vārtu guvumu 5
Mūžībā devies aktieris Bruno Gancs, kurš spoži atveidoja Ādolfu Hitleru 9
Skatīt visus komentārus

Главный секрет Татьяны Васильевой: актриса изменяла мужьям с «мастером секса»

Алла Пугачева не позвала на юбилей бывшего зятя