Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Tīņu elks Zaks Efrons satiekas ar dziedātāja Fila Kolinsa meitu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2012. gada 18. februārī 06:21 2012. gada 18. februārī 06:21
 
Pēc piecus gadus ilgajām attiecībām ar filmas „Vidusskolas mūzikls” kolēģi Vanesu Hadžensu, smukulītis Zaks Efrons (24) sastapis jaunu mīlestību.

„Vidusskolas mūzikla” aktieri Zaku Efronu vienojot romantiskas jūtas ar grupas „Genesis” solista Fila Kolinsa meitu – modeli un aktrisi Liliju Kolinsu.

Runā, ka dziedošais aktieris uzsācis romantiskas attiecības ar leģendārās grupas „Genesis” solista Fila Kolinsa meitu – aktrisi un modeli Liliju Kolinsu (22).

Zaks Efrons un Lilija Kolinsa redzēti Losandželosā iznākam no kāda klubiņa, kur pavadījuši vien dažas stundas. Lilija izskatījusies priecīga un atpūtusies, kad kopā ar izskatīgo aktieri pameta pasākuma vietu. Šī bijusi jau otrā reize, kad abi manīti kopā.

Pirms divām nedēļām Zaks redzēts kopā pusdienojam ar Liliju. Abi restorānu pameta pa dienesta izeju, kur tos jau sagaidīja automašīna. Šajā reizē viņi vairs neslēpās un no klubiņa devās prom pa parādes durvīm.

Lilija Kolinsa atveido Sniegbaltīti jaunajā brāļu Grimmu pasakas ekranizējumā „Mirror Mirror: The Untold Adventures of Snow White”. Filmai paredzēts iznākt uz ekrāniem šogad.

Lilija kopā ar tēti Filu Kolinsu 1989. gādā un 2008. gadā.
Zaks un viņa iepriekšējā draudzene Vanesa Hadžensa bija kopā piecus gadus. Viņi izšķīrās 2010. gada nogalē. Arī Vanesas dzīvē ir jauna mīlestība. Kopš 2011. gada septembra viņa satiekas ar aktieri, dziedātāju un modeli Ostinu Batleru. Savukārt Liliju Kolinsu saistījušas īslaicīgas romantiskās jūtas ar sāgas „Krēsla” aktieri Teiloru Lautneru, ar kuru kopā viņa filmējusies kinolentē „Abduction” (2011). Runā, ka abi pašķīrušies aizvadītā gada septembrī.


Kasjauns.lv, Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu 3
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
Slavenā Holivudas aktrise 85 gados sapņo par mazmazdēla vecuma mīļāko
Pievienot komentāru