Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Androgīnais modelis Jaroslavs uz veikala atklāšanu Rīgā ierodas kleitā. FOTO

Androgīnais modelis Jaroslavs uz veikala atklāšanu Rīgā ierodas kleitā. FOTO

Slavenības
2013. gada 4. aprīlī 13:24 2013. gada 4. aprīlī 13:24
 
Ar modīgu ballīti Rīgas centrā atklāts Latvijas dizaineru veikals „Paviljons”, kura apmeklētāju vidū ir arī daudzi sabiedrībā pazīstami ļaudis.

Modelis un modes apskatnieks Jaroslavs Barišņikovs uz „Paviljona” burziņu ieradās, tērpies pavisam plānā kleitiņā.

„Paviljona” otrā veikala atvēršanas svētku viesu vidū bija leģendārā dziedātāja Ieva Akurātere, TV seja Gundega Skudriņa, grupas „Triānas parks” soliste Agnese Rakovska, dziedātājs Miks Dukurs, Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas katedras vadītājs un tēlnieks Aigars Bikše, modes māksliniece Indra Salceviča un citi. Viesi laiku aizvadīja saviesīgās sarunās, pie viena arī iepazīstot dizaineru piedāvāto apģērbu klāstu.

Kā ievēroja portāls kasjauns.lv, sabiedrisko attiecību speciālists Klāvs Radziņš ar kundzi Viktoriju Radziņu lielākoties uzturējās pie zīdaiņu apģērbu stenda, kur pētīja bruncīšus un kleitiņas, ko, iespējams, uzdāvināt savai šovasar gaidāmajai meitiņai.

Kuplā pulkā novērtēt jaunatvērto veikalu ieradās arī pašmāju modes apskatnieki, tostarp arī kolorītais modelis un modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs, kurš, neraugoties uz ziemīgajiem laika apstākļiem, bija saposies pavisam plānā kleitiņā ar atkailinātu tērpa augšdaļu.

Pasākuma viesus, uzsēdies uz letes līdzās svariem, ar muzikālu priekšnesumu priecēja mūziķis Goran Gora jeb Jānis Holšteins-Upmanis. Ballītē valdīja brīva un draudzīga atmosfēra, un, piemēram, dziedātāja Ieva Akurātere nemaz neizskatījās samulsusi, esot vienā burziņā ar tik krāšņiem jauniešiem kā „Simpsonu” džemperītī ietērpusies modes blogere Agnese Kleina un pusplikais modelis Jaroslavs.

Kasjauns.lv, Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Viņķele noliedz baumas, ka valdībai ir plāns X no noteikta datuma visu slēgt 3
Sieviete salauž potīti; vīrs ārstus vaino neprofesionālā rīcībā 3
Itālijā diennakts laikā reģistrēts rekordliels ar Covid-19 inficēto skaits
Pievienot komentāru

Максим Галкин с детьми показал роскошный бассейн в своем замке

«Он ее оскорблял еще в Америке и Риге»: Отец Фриске рассказал об издевательствах Шепелева над Жанной