Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Festivāls “Positivus” apvieno arī grupu “Zodiaks”, kurai izpildīt leģendāros skaņdarbus talkā nāk Zigfrīds Muktupāvels ar vijoli.

„Zodiaks” priecē „Positivus” festivāla apmeklētājus

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Izklaide
2013. gada 19. jūlijā 23:53 2013. gada 19. jūlijā 23:53
 
Uz festivālu „Positivus” ir sabraukuši kupls skaits apmeklētāju. Līksmība valda gan koncertu teritorijā, gan telšu pilsētiņā.

Festivāla apmeklētāji labprāt izbauda piedāvātos izlaides pasākumus – ir atraktīvi un piedalās visdažādākajās atrakcijās, mielojas ar gardajiem ēdieniem, pastaigājas gar jūras krastu, kā arī aprūpē savu teritoriju telšu pilsētiņā. Tur līdz pat vēlam vakaram apmeklētāji ierīko savas guļamvietas, spēlē spēles, sadziedas un dažas atgūst spēkus pēc garā ceļa. Daudz apmeklētāji ir ieradušies no Igaunijas. Kā portālam Kasjauns.lv pastāstīja viesi, viņiem „Positivus” ir labākais veids, kā pavadīt nedēļas nogali. Citi uz festivālu brauc vairākus gadus, un aicina savā kompānijā arvien jaunus kolēģus un draugus.


Pasākumam ļaudis ir rūpīgi gatavojušies, un zina, ka arī pasākuma trešajai dienai pietiks spēka un enerģijas ballēties.

Kā galvenais pirmās dienas koncerts izvērtās leģendārās latviešu grupas „Zodiaks” uzstāšanās. Jaunajā sastāvā grupa muzicē tikai otro reizi, bet ir patiesi lepni, ka vasaras nozīmīgākajā festivālā var uzstāties tik lielas auditorijas priekšā.


Kasjauns.lv/ Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Rīdziniece Jeļena izliekas par mirušu un sarīko savas bēres, lai izvairītos no apsūdzības
Vai Žagara lēmums pievienoties “Fenerbahce” varētu likt punktu gaitām Latvijas izlasē? Arī Banki situācija mazliet kutelīga 1
Krievijā nekas nepaliek nepamanīts: olimpiskā čempione, kas nodeva Putinu, spērusi nākamo soli
Tēmas: Positivus, Zodiaks
Pievienot komentāru