Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (Foto: LETA)

Praida gājiena laikā Rīgā ierobežos satiksmi 1

Auto un tehnoloģijas
3. jūnijā 09:07 2023. gada 3. jūnijā 09:07
  Jauns.lv/LETA
Šodien praida gājiena laikā Rīgā ierobežos satiksmi kā arī slēgs Vērmanes dārzu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Gājiens sāksies plkst.13 un notiks pa maršrutu Vērmanes dārzs - Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela - Vērmanes dārzs.


Autovadītājiem jārēķinās, ka atbilstoši nepieciešamībai no plkst.11 līdz plkst.14 transportlīdzekļu satiksmi slēgs vai regulēs Tērbatas ielā no Merķeļa ielas līdz Matīsa ielai, Brīvības ielā no Elizabetes ielas līdz Matīsa ielai, Elizabetes ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Dzirnavu ielā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Satiksmes ierobežojumi paredzēti Blaumaņa ielā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Lāčplēša ielā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Ģertrūdes ielā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Akas ielā no Ģertrūdes ielas līdz Tērbatas ielai, Martas ielā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Stabu ielā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Bruņinieku ielā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai un Matīsa ielā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai.

Satiksmi regulēs un sabiedrisko kārtību pasākuma laikā uzraudzīs Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju.

No piektdienas vakara pasākumam tuvajās ielās būs aizliegta apstāšanās un stāvēšana.

Ņemot vērā policijas norādījumus, sestdien no plkst.6 līdz plkst.19.30 Vērmanes dārzu slēgs gājēju kustībai, izņemot pasākuma dalībniekus.

Savukārt Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" slēgs savā pārvaldījumā esošās autostāvvietas minētajās vietās norādītajā laikā. Nepieciešamības gadījumā stāvēšanai novietotos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Gājiena laikā tiks veiktas izmaiņas arī atsevišķu autobusu un trolejbusu kustībā. Atsevišķi sabiedriskā transporta līdzekļi tiks novirzīti pa apvedceļiem, tāpat norises vietas tuvumā iespējama īslaicīga sabiedriskā transporta kustības apturēšana.

LETA jau ziņoja, ka šodien notiks Rīgas praida gājiens "Mēs visi esam Latvija", kura mērķis ir iestāties par iekļaujošu sabiedrību un Civilās savienības likuma pieņemšanu, tā nodrošinot visu ģimeņu tiesisko aizsardzību, aģentūru LETA informēja "Riga Pride" organizētāji.

Citi šobrīd lasa

Dāvidam beidzot nav kauns - eksperti vērtē jaunā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča stilu
Vēl viena Latvijas spēka vieta - maģiskais Raudas mežs pie Tukuma
Rīdziniece Jeļena izliekas par mirušu un sarīko savas bēres, lai izvairītos no apsūdzības
Pievienot komentāru