Tūrisms
2022. gada 30. maijs, 15:22

Ledus pils un ragavu izpriecas! Cīruļu ģimene turpina baudīt Slovākiju

Jauns.lv

Latvijas ceļotāju ģimene nāk klajā ar jaunāko “Ceļot bez robežām” sēriju, ļaujot ieskatīties savos Slovākijas piedzīvojumos.

Cīruļi ir kaislīgi sportiska, veselīga dzīvesveida entuziasti. Ivars ir 2012. gada pasaules čempions spēka trīscīņā un vairāku pasaules rekordu īpašnieks, savukārt viņa sieva Lelde aizraujas ar fitnesu un pārzina veselīgu un sportisku uzturu.

Abi kopā ir izveidojuši sporta biedrību “GoldBarbell”, kas visā Latvijā organizē dažādus sporta festivālus gan bērniem, gan pieaugušajiem, viņiem ir arī sava privātā sporta bāze Dobelē, kur Cīruļi rīko treniņnometnes, tostarp arī profesionāliem sportistiem.

Cita starpā vērts arī piebilst, ka tieši Ivars Cīrulis Latvijā aizsāka aktīvu pasaulē virālā deju izaicinājuma “Jerusalema” popularizēšanu, kā rezultātā vairākās pašvaldības, Sākot ar Dobeli, metās lielā skaitā izdejot populāro deju, nofilmējot priekšnesumu videoklipus.

"Trešajā sērijā atkal mainam viesnīcas un šoreiz pārvācamies uz jaukiem un mājīgiem apartamentiem, no kuriem pavisam netālu ir slēpošanas trases un kurš ir savienots ar pazemes tuneli, lai aizietu uz viesnīcas SPA zonu. Uzbraucam ar sliežu vagoniņu kalnos, kur aplūkojam ledus pili, bet lejā no kalna nobraucam ar ragavām. Vēl vienu dienu izmantojam braucot uz kalniem slēpot, bet vakarā uzrīkojam atvadu ballīti, kur pakavējamies atmiņās kā mums ir veicies un nobaudam 70% Tatranskachaij!" nesenākos piedzīvojumus Slovākijā apraksta Cīruļi.