Tūrisms
2022. gada 25. aprīlis, 14:26

Traki izbraucieni un interesantas viesnīcas! Cīruļu ģimene uzsāk ceļojumu pa Slovākiju

Jauns.lv

Latvijas ceļotāju ģimene nāk klajā ar jaunāko “Youtube” ceļojumu sēriju, ļaujot ieskatīties, kā viņiem gājis Slovākijā.

Cīruļi ir kaislīgi sportiska, veselīga dzīvesveida entuziasti.

Ivars ir 2012. gada pasaules čempions spēka trīscīņā un vairāku pasaules rekordu īpašnieks, savukārt viņa sieva Lelde aizraujas ar fitnesu un pārzina veselīgu un sportisku uzturu.

Abi kopā ir izveidojuši sporta biedrību “GoldBarbell”, kas visā Latvijā organizē dažādus sporta festivālus gan bērniem, gan pieaugušajiem, viņiem ir arī sava privātā sporta bāze Dobelē, kur Cīruļi rīko treniņnometnes, tostarp arī profesionāliem sportistiem.

Cita starpā vērts arī piebilst, ka tieši Ivars Cīrulis Latvijā aizsāka aktīvu pasaulē virālā deju izaicinājuma “Jerusalema” popularizēšanu, kā rezultātā vairākās pašvaldības, Sākot ar Dobeli, metās lielā skaitā izdejot populāro deju, nofilmējot priekšnesumu videoklipus.

“Sen bija doma doties uz kalniem paslēpot, bet tikai šajā pavasarī beidzot saņēmāmies, atradām kompāniju un devāmies uz Slovākijas Tatriem. Kopā ar mums šajā braucienā ir Roberts Vītols un viņa draudzene, Zane Džeriņa, bet no mūsu ģimenes, Lotiņu atstājām mājās, jo kādam ir arī jāmācās! Piedzīvojums, nedēļas garumā, izvērtās fantastisks, bija gan traki nobraucieni pa kalnu, gan dažādas interesantas viesnīcas, uz pirmo viesnīcu nācās braukt pat ar sniega močiem, piedzīvojām sniega vētras un kantējām kvadriciklus, lai neiekristu aizā,” pirmo Slovākijas sēriju apraksta Ivars Cīrulis.