Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Kā viņš pēdējo kravu aizveda, tā sāka bēguļot!" Valdis joprojām gaida savus 11 000 eiro 2

Bizness un ekonomika
14. septembrī 19:26 2021. gada 14. septembrī 19:26
  Jauns.lv
Valdis no Inešiem pērn sludinājumu portālā ss.lv atrada pircēju, kurš bija gatavs iegādāties viņa nozāģētos baļķus. Diemžēl SIA "Forest Assets Latvia" pārstāvis Didzis Pogulis krautuvi aizvedis, bet naudu gan nav samaksājis, vēsta TV3 raidījums "Bez tabu".

Lai arī pēc Valda aprēķiniem kravai bija jāmaksā 14 000, tomēr piekritis saņemt 11 000 eiro.

"Viņš atbrauca, apskatījās. Mēs vienojāmies par cenu. Lai arī sludinājumā tā cena bija augstāka, bet es piekritu. Piecu darba dienu laikā solīja, ka man samaksās par krautuvi," atminas Valdis.

"Kā viņš pēdējo kravu aizveda, tā sāka bēguļot. Klausuli man necēla. Tad es uzrakstīju viņam, ka vērsīšos policijā, bet viņš solīja, ka atbrauks pie manis, bet tā arī neatbrauca. Beigās policijā uzrakstīju iesniegumu."

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess, bet SIA "Forest Assets Latvia" pārstāvis Didzis Pogulis nav ieradies liecināt.

"Mūsu strīds ir par to, ka viņš nevēlas parakstīt manis izsniegto pavadzīmi, ietiepjas jau visu šo gadu. Līdz ar to es nevaru viņam izmaksāt naudu. Pagaidām pastāv civilstrīds, man nav garantiju, ka netiks vērstas vēl kādas prasības pret uzņēmumu, kuru es pārstāvu," TV3 skaidro Pogulis.

Tikmēr Valdis precizē Poguļa teikto: "Man nav nekādu pretenziju! Man vajag pavadzīmi. Es nekad neparakstīšu kaut kādu papīru, ko viņš man atsūtīja, turklāt vienā eksemplārā, ja man uz rokas nekas nepaliek. "

Jāteic, ka internetā ir atrodamas vairākas sūdzības par Poguļa neizdarībām. Policijā apstiprina, ka iesaistītās personas jau ir kārtībsargu redzeslokā saistībā arī ar citiem līdzīga rakstura notikumiem.

"Izmeklēšana ir procesā. Iesaistītās personas ir zināmas. Mēs veicam visas darbības, lai viņas nopratinātu," teic Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže.

Vairāk skatieties augstāk pievienotajā sižetā.

Citi šobrīd lasa

Austrālijas latvietis sešus gadus cīnās par tiesībām būt tēvam 4
Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
Ģimenes ārsti cieš no pārslodzes: tas noved pie trauksmes un pat depresijas 3
Skatīt visus komentārus

Случился "сильный стресс": Лариса Гузеева экстренно госпитализирована

"Контроль над Бритни Спирс": отец 13 лет вел аудио и видеозапись из ее спальни