Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Ko īsti nozīmē "neatkarīgs eļļas ražotājs”? Exol eļļas Latvijā

Auto un tehnoloģijas
17. februārī 10:59 2021. gada 17. februārī 10:59
  Auto ziņas | Jauns.lv
No Anglijas nāk daudz interesantu lietu, kas saistītas ar tehniku un motoru sportu - Land Rover automobiļi, Triumph motocikli. Puse F1 komandu štābu arī atrodas Anglijā, un tur ražo arī Exol eļļas.

Exol Lubricants ir lielākais neatkarīgais smērvielu ražotājs Lielbritānijā. Exol izplatītājs Latvijā pārmaiņas pēc neatrodas vis galvaspilsētā, bet gan Cēsīs.

Tas ir autotirdzniecības, remonta un autopiederumu uzņēmums Sars Auto. Tirdzniecības vadītājam Aleksandram Freibergam jautājām, ko īsti nozīmē "neatkarīgs eļļas ražotājs”. Aleksandrs Freibergs: ''Neatkarīgais eļļas ražotājs nozīmē to, ka viņi paši gādā naftu, paši iepērk piedevas no spēcīgiem piegādātājiem kā Lubrizols.” Exol Lubricants ir salīdzinoši jauna kompānija. Exol sācis nopietno darbību no 1984. gada. Ražotāju ir ļoti daudz, konkurence ir liela. Exol darbojas ne tikai autotransporta, bet arī industriālo, dzelceļa, aviācijas, lauksaimniecības un citu smērvielu jomā. Tās visas iespējams iegādāties arī Latvijā. Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.

Citi šobrīd lasa

"Sapratu, ka mani un manu bērnu var vienkārši nogalināt," Kristīne Misāne par pārdzīvoto Dienvidāfrikā
"Nāves slazds vadības stulbuma dēļ". Pansionātā, kur vilcinājās ar vakcinēšanos, ar Covid-19 saslimst un mirst sirmgalvis 11
Ģimenes ārstes izmisuma kliedziens par vakcinācijas haosu 10
Pievienot komentāru

Жанна Бадоева: 7 лет страданий покинувшей Литву ведущей

Василиса Володина: "Лучше станет только в 2025 году!"