Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
epa08931438 A photo illustration shows the logo of Conservative social media application (app) Parler on a computer and mobile telephone screen, in Paris, France, 11 January 2021. Parler, widely used by conservatives and supporters of US president Donald Trump, has gone offline after Amazon terminated its web hosting services for the app - which comes after Google and Apple blocking it from their online application stores, in response to the threatening content shared on the platform. In the aftermath of the 06 January mob attack on the US capitol building, it has been determined that threatening rhetoric had been shared on the Parler platform inciting violence in the lead-up to that day. EPA/IAN LANGSDON (Foto: EPA/Scanpix)

Atkal pieejams sociālais tīkls "Parler"

Auto un tehnoloģijas
18. janvārī 12:31 2021. gada 18. janvārī 12:31
  Jauns.lv / LETA
Svētdien atsācis darboties sociālais tīkls "Parler", ko iecienījuši konservatīvā un labējā spārna amerikāņi un kas sevi pozicionē kā alternatīvu "Twitter" bez cenzūras ierobežojumiem.

Pēc 6.janvārī notikušajām nekārtībām ASV Kapitolijā, uzņēmumi "Google" un "Apple" pārtrauca piedāvāt "Parler" lietotni, un uzņēmums "Amazon Web Services" izņēma "Parler" no saviem hostinga pakalpojumiem.

"Amazon Web Services" jau iepriekš brīdināja "Parler", ka platforma pārkāpj pakalpojumu sniegšanas noteikumus, nedzēšot aicinājumus uz vardarbību.

Telekanāls CCN ziņoja, ka hostinga pakalpojumus "Parler" tagad sniedz uzņēmums "Epik", kas atbalsta vietnes "8chan" un "Gab", kas ir populāras galēji labējo vidū.

"Parler" pagājušajā nedēļā iesniedza tiesā sūdzību par"Amazon" par konkurences ierobežošanu. "Amazon" aizstāvēja savu lēmumu, apgalvojot, ka "Parler" demonstrējis nevēlēšanos un nespēju dzēst saturu, kas uzskatāms par vardarbīgu.

Vairāki "Parler" lietotāji mudināja uz asinsizliešanu situācijā, kad ASV prezidenta Donalda Trampa atbalstītāji iebruka Kapitolijā.

Citi šobrīd lasa

Speciāliste, kas lasa pēc lūpām, atklāj, ko princis Harijs pēc bērēm pateicis brālim Viljamam
"Viens no iemesliem bija atalgojums," - aktrise Kristīne Belicka aizgājusi no kasieres darba 2
Ārkārtīgi gribas saldu! Skaidrojam, ko darīt
Pievienot komentāru

Цветы, прогулки с друзьями и поздравления от мамы: дочь Тома Круза отметила 15-летие

Дочь Анастасии Заворотнюк объяснила свой отказ говорить о матери