Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Ceļojumu Kušķis" ar Natāliju Tumševicu-Ērgli par balles ceļojumiem

Tūrisms
14. novembrī 11:30 2019. gada 14. novembrī 11:30
Jauns.lv
Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Rīgas balles patronese un organizētāja Natālija Tumševica-Ērgle diskutē par balles ceļojumiem. Kurā pasaules malā notiek viskošākās balles? Ko darīt, ja nav veicies atrast partneri deju grīdai? Kas kopīgs Vīnes Operas ballei ar gulašzupu?

“Ceļojumu Kušķis” 17. sērija 

Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Rīgas balles patronese un organizētāja Natālija Tumševica-Ērgle  diskutē  par balles ceļojumiem.

  • Kurā pasaules malā notiek viskošākās balles?
  • Ko darīt, ja nav veicies atrast partneri deju grīdai?
  • Kas kopīgs Vīnes Operas ballei ar gulašzupu?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu National Geographic Journeys kopā ar ceļojumu aģentūru Stagings Travel Design

National Geographic biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. National Geographic atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos National Geographic Journeys, kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

Stagings Travel Design ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija un kopš 2019. gada Stagings Travel Design piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties National Geographic Journeys ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Ar tīrību sevi neapgrūtina: slavenas sievietes, kurām nepatīk mazgāt matus
Lietuvu satricina vēsts par dzīvoklī atrastu 2,5 mēnešus vecas meitenītes līķi 1
61 gada vecumā mirusi grupas "Roxette" dziedātāja Marija Fredriksone 3
Pievienot komentāru

Эксперт рассказал, как герцогиня Кэтрин смогла добиться доверительных отношений с королевой

Видео: Пугачева в коротких шортах принялась прыгать от радости, увидев мужа