Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Ceļojumu Kušķis" ar Uģi Rotbergu diskutē par zaļo ceļošanu

Tūrisms
7. novembrī 11:00 2019. gada 7. novembrī 11:00
Jauns.lv
Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Pasaules Dabas Fonda Valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs diskutē par zaļo ceļošanu.

“Ceļojumu Kušķis” 16. sērija 

Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Pasaules Dabas Fonda Valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs diskutē par zaļo ceļošanu.

  • Kas ir mazākā ļaunuma princips tūrismā?
  • Cik koki jāiestāda katram, kurš grib aizlidot uz Austrāliju?
  • Vai brīvs zirgs pļavā var būt iemesls ceļojumam?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu National Geographic Journeys kopā ar ceļojumu aģentūru Stagings Travel Design

National Geographic biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. National Geographic atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos National Geographic Journeys, kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

Stagings Travel Design ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija un kopš 2019. gada Stagings Travel Design piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties National Geographic Journeys ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

"Es būtu labs karalis" - stāsts par Māra Žigata vienīgo mīlestību
Pasaules basketbola superzvaigznes lielās, kā ņirgājušās par Latvijā cienītu treneri 1
Soctīklos nejauši atklājas raganas iedaba populārai influencerei - četru meitu paraugmammai 3
Pievienot komentāru

Латвийский бойфренд Анны Седоковой публично признался ей в любви

Кирилл Терешин пережил экстренную операцию и лишился «рук-базук»