Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Picērijas "Pica Lulū" izkārtne. (Foto: LETA)

"Pica Lulū" ieguldīs pusmiljonu jaunās picērijās 10

Bizness
14. martā 23:49 2019. gada 14. martā 23:49
Jauns.lv / LETA
Ēdināšanas uzņēmums SIA "Later LTD", kas strādā ar zīmolu "Pica Lulū", šogad kopumā plāno ieguldīt līdz 500 000 eiro divu līdz trīs jaunu picēriju atvēršanā.

Tostarp ceturtdien, 14.martā kompānija atklājusi pēc kārtas 17.picēriju Tērbatas ielā, blakus Saktas ziedu tirdziņam. Šīs picērijas atvēršanā ieguldīto investīciju apmērs vēl tiek apkopots.

"Later LTD" mārketinga projektu vadītāja Līva Segliņa pastāstīja, ka uzņēmuma šā gada mērķis ir arī izveidot speciālu "Pica Lulū" mācību centru, kurā kompānijas esošos un topošos darbiniekus plānots apmācīt picu cepšanā, kā arī apkalpošanas standartos, tādējādi paaugstinot kopējot "Pica Lulū" tēlu. "Patlaban apmācības notiek centralizēti, bet nav vienas iestādes jeb skolas, kurā to darīt. Turpmāk mums šim nolūkam būs mācību centrs," skaidroja uzņēmuma pārstāve.

Viņa piebilda, ka plašāka informācija par mācību centrā ieguldīto investīciju apmēru un tā atvēršanas vietu, kā arī laiku vēl nav pieejama. Taču mācību centrs, visticamāk, būs izvietots Rīgā.

Tīklu "Pica Lulū" pārvalda uzņēmums SIA "Later LTD", kas 2017.gadā strādāja ar 5,417 miljonu eiro apgrozījumu un 336 055 eiro peļņu, liecina informācija "Firmas.lv".

"Later LTD" ir picēriju tīkla "Pica Lulū" izveidotājs un franšīzes turētājs. "Later LTD" dibināts 1993.gadā, tā pamatkapitāls ir 157 620 eiro. Kompānija pieder Elmāram Ronaldam Tannim (50%), Pēterim Intam Ruģelim (40%) un Kasparam Sūniņam (10%). Uzņēmumam kopumā ir 17 picērijas Latvijā.

Citi šobrīd lasa

"10 minūtes, un man ir sveši kailfoto" - internetā satraucas par Latvijā noplūdušiem datiem 25
Dzīvo viens, necenšas veidot attiecības ar sievieti. Vai vientuļie vīrieši ir normāli? 47
Maikla Džeksona miesassargs: "Jaunā dokumentālā filma ir meli, viņam patika sievietes" 8
Skatīt visus komentārus

Обмороки, успокоительные, ссоры: как прошли похороны Юлии Началовой

Кошмар 10-летней жертвы фотографа-педофила: выросшая девушка рассказала о пережитом