Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turpinās reģistrēšanās konferencei, kas veltīta elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu nodrošināšanai vecākiem ar nestandarta darba laiku
Publicitātes foto

Turpinās reģistrēšanās konferencei, kas veltīta elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu nodrošināšanai vecākiem ar nestandarta darba laiku

Bizness un ekonomika
2018. gada 2. martā 13:18 2018. gada 2. martā 13:18
  Karlīna Timofejeva
Šā gada 8. martā Rīgā, viesnīcā “Park Inn by Radisson Rīga, Valdemāra”, Krogus ielā 1, gaidāma konference par Labklājības ministrijas īstenotā projekta “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku” rezultātiem, portālu Kasjauns.lv informēja rīkotāji.

Nepieciešamība apvienot darbu un ģimenes dzīvi rada jautājumus, problēmas, izaicinājumus un dilemmas dažādām ieinteresētajām pusēm. Tāpēc pasākuma mērķis ir aicināt kopā starptautiskos un vietējos ekspertus, uzņēmējus, politiķus, valsts un reģionālās politikas veidotājus, pilsoniskās sabiedrības un pašvaldību pārstāvjus, lai kopīgi meklētu risinājumus ģimenes dzīves un darba līdzsvarošanas izaicinājumiem.

Konferences laikā paredzēts: novērtēt sociālās intervences rezultātus; analizēt sabiedrības izaicinājumus nākotnes darba un ģimenes dzīves kontekstā; identificēt potenciālās nākotnes iespējas, ko rada darba laika modeļi ilgtspējīgam darbam; apskatīt sociālās inovācijas iespējamo nozīmi bērnu aprūpes pakalpojumu sfērā nākamās paaudzes organizāciju un darba un dzīves politikas jomā; attīstīt jaunus sadarbības veidus un dažādu ieinteresēto personu lomas darba un ģimenes dzīves labākai saskaņošanai.

Pasākuma afiša. (Foto: Publicitātes foto)

Konferencei iespējams reģistrēties šeit: Pasākuma laikā tiks nodrošināta arī tiešraide. Reģistrācija konferences dienā – no pulksten 9.30 līdz 10. Konferenci ar uzrunu atklās labklājības ministrs Jānis Reirs, un tās laikā uzstāsies vairāki referenti, tostarp EUROFOUND pētījumu vadītājs Jorge Cabrita, Jiveskiles (Jyväskylä, Somija) universitātes docents Mia Tammelin, Rīgas Stradiņa Universitātes asociētais profesors Ivars Vanadziņš, Igaunijas Sociālo lietu ministrijas Bērnu un ģimeņu departamenta galvenā speciāliste Laura Viilup, Latvijas Universitātes profesors Ivars Austers, labklājības ministra padomnieks Kārlis Eņģelis, portāla “mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa, uzņēmumu “Valmieras stikla šķiedra”, “AirBaltic”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji un citi.

Labklājības ministrijas projekts “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku” tika sākts 2015. gada 1. augustā ar mērķi attīstīt elastīgus bērnu aprūpes pakalpojumus vecākiem, kuri strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un tādējādi veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu. Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020. gadam ietvaros sadarbībā ar Jelgavas, Rīgas un Valmieras pilsētu pašvaldībām un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu.

Citi šobrīd lasa

No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 43
Pirmo reizi četru gadu laikā sals Latvijā pastiprinājies līdz -30 grādiem 5
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы