Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Labs automobilis līdzīgi labam vīnam – ar gadiem kļūst arvien vērtīgāks.

Iespēju fotografēties ar 170 000 eiro vērto "Mercedes 280SE" izmanto teju 10 000 cilvēku 2

Auto un tehnoloģijas
2012. gada 16. novembrī 12:16 2012. gada 16. novembrī 12:16
 
Teju 10 tūkstoši izstādes Riga Photo Show 2012 apmeklētāju izmantoja iespēju nofotografēties ar 170 tūkstošus eiro vērto 1969. gadā ražoto Mercedes 280SE, ko restaurējuši Riga Master Workshop meistari.

Par šādu pārsteigumu Baltijas valstīs vēl nebijušajā projektā, kas norisinājās Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, bija parūpējies izstādes Riga Photo Show 2012 ģenerālsponsors FujiFilm.

Tāpat kā klasisko automašīnu atjaunošana nav tikai mehānisks darbs, tā prasa meistara rūpīgu un pārdomātu attieksmi pret vissīkākajām automašīnas detaļām, arī labas fotogrāfijas pamatā svarīga ir prasme izjust īsto brīdi, apbruņoties ar labu fototehniku un zināt vismaz gaismas un kompozīcijas pamatlikumus.

Mercedes 280SE jeb  tautā sauktais “astes spura” pasaules autobūves vēsturē plašu atpazīstamību ieguvis, pateicoties aizmugurējo spārnu aizmugures daļas mazliet paaugstinātajām “spurām”. Tāpat viens no pirmajiem sācis sērijveida modeļos izmantot projektētas deformācijas zonas, kas uzlabo pasažieru drošību sadursmes gadījumā. Gaitas īpašību un respektablā izskata dēļ šos modeļus ir iecienījuši tie auto kolekcionāri, kas gan mīl retro auto, gan vēlas ar tiem braukt.

Kasjauns.lv/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Imunitātes pases": Eiropā parādās cerība par daudzu cilvēku iespēju ātrāk atgriezties dzīvē 3
Pētera Apiņa ieteikumi, kā ar sporta palīdzību viegli pārslimot Covid-19 7
Britu kuplākā daudzbērnu ģimene sagaidījusi pieaugumu - 22. atvasi 4
Skatīt visus komentārus

Энрике Иглесиас опубликовал первое видео с 2-месячной дочерью Машей

«Меган абсолютно раздавлена»: герцогиня не может видеться с матерью