Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Doņecka Ukrainas prezidenta vēlēšanu dienā.

"Jaunkrievijas" ideja dzīvo Doņeckā un Luganskā - tur tiek pašpasludināta republika 4

Ārzemēs
2014. gada 25. maijā 17:02 2014. gada 25. maijā 17:02
Prokremlisko separātistu pašpasludinātās Doņeckas un Luganskas "tautas republikas" ir parakstījušas deklarāciju par savienības izveidošanu, svētdien paziņoja "Doņeckas tautas republikas" "Augstākās padomes" vadītājs Deniss Pušiļins.

"Šajā vēsturiskajā dienā mēs parakstām kopīgu deklarāciju par tautas republiku - Doņeckas tautas republikas un Luganskas tautas republikas - savienības izveidošanu. Mēs šodien arī apstiprināsim tautas republiku savienības padomi," teikts Pušiļina paziņojumā, kuru svētdien pārraidīja Krievijas telekanāls "Rossija 24".

"Jaunkrievijas ideja mūs ļoti iedvesmo, tā tiešām sāk iemiesoties, un mēs uzskatām to par vēsturiskā taisnīguma atjaunošanu un virzīsimies pa šo ceļu," telekanālā "Rossija 24" paziņoja Doņeckas republikas "tautas gubernators" Pāvels Gubarevs.

"Doņeckas tautas republika" paziņoja "Twitter" mikroblogā, ka jau sestdien apvienojusies ar "Luganskas tautas republiku", izveidojot vienotu "valsti". "Doņeckas un Luganskas tautas republikas parakstīja dokumentu par apvienošanos vienotas valsts Jaunkrievijas sastāvā," teikts šajā mikroblogā.

Tajā arī teikts, ka "Doņeckas tautas republikas vārdā dokumentu par apvienošanos parakstīja Doņeckas tautas republikas premjerministrs Aleksandrs Borodajs, bet no Luganskas tautas republikas puses - republikas vadītā'js Aleksejs Karjakins".

"Mēs neatzīstam Ukrainas prezidentu un parlamentu. Doņeckas un Luganskas tautas republikas ir neatkarīgas valstis," sestdien savā "Facebook" lapā ierakstīja Gubarevs.

BNS, Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Andris Keišs: "Sports mūsdienu vīrietim ir tas pats, kas agrāk iet uz garāžu moskviču skrūvēt"
Kāpēc gaļu labāk aizstāt ar zivīm, bet izvairīties no tunča? 2
Vienīgais zināmais gadījums pasaulē: lietuviešu mediķi palīdz izdzīvot meitenītei, kura piedzimstot svēra 350 gramus 3
Skatīt visus komentārus

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера