Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
AP/Scanpix

Putins atbild uz amerikāņu žurnālista jautājumu, vai viņš ir "slepkava" 4

Pasaulē
12. jūnijā 18:34 2021. gada 12. jūnijā 18:34
  Jauns.lv
Krievijas prezidents Vladmiris Putins pirms tikšanās ar Amerikas prezidentu Džo Baidenu sniedza 90 minūšu interviju telekanālam NBC News.

Sarunas laikā NBC žurnālists Keirs Simons jautāja Putinam, vai viņš ir “slepkava”. Šādi viņš atgādināja par Baidena interviju martā, kad ASV prezidents atbildēja apstiprinoši uz ABC žurnālista jautājumu, vai viņš uzskata Krievijas prezidentu par slepkavu, vēsta “Meduza”.

Putins uz jautājumu par “slepkavu” pasmējās un sacīja: “Paklau, es esmu pieradis pie uzbrukumiem no visām pusēm un no visdažādākajām jomām ar dažādiem ieganstiem, cēloņiem, dažāda kalibra uzbrukumiem un nežēlību, un nekas no tā mani nepārsteidz.”

NBC News žurnālists uzskaitīja vairākus zināmus cilvēkus, kas pēdējo gadu laikā Krievijā nogalināti: advokāts, Krievijas nodokļu konsultans Sergejs Magņitskis, Krievijas žurnāliste Anna Poļitkovska, kādreizējais Krievijas premjerministra pirmais vietnieks Boriss Ņemcovs, kādreizējais Putina līdzgaitnieks Mihails Ļesins.

“Es negribu likties rupjš, bet tas līdzinās kaut kādām problēmām ar kuņģi, vārdiskām problēmām. Mēs atradām noziedzniekus, kuri paveica šīs darbības, daži no viņiem ir cietumā, un mēs esam gatavi turpināt darbu šajā virzienā,” viņš paziņoja.

Putins īpaši atzīmēja viņa bijušo mediju padomnieku Mihailu Ļesinu, kurš nomira ASV nesaprotamos apstākļos, nosaucot viņu par krietnu cilvēku, kurš viņam patika.

Intervijas fragments tika parādīts piektdienas vakarā, 11.jūnijā. Pārējo Putina sarunu ar NBC News plānots parādīt pirmdien, 14.jūnijā.

Citi šobrīd lasa

66 gadus gaidītās bēres: stāsts par 13 gadus veco sicīliešu meiteni Lūsiju 1
Aleksandrs Samoilovs treneri beidzot atkal sauc par tēti
Skrējējai Līgai Velverei olimpiskās spēles beidzas jau pēc dažiem metriem 3
Skatīt visus komentārus

Лолита впервые за два года встретилась с дочерью и показала ее на видео

День рождения Игоря Крутого в Турции: Басков – ведущий, а Алсу и Королева среди гостей