Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Klauns no Berlīnes": pilots apsūdz Navaļniju avārijas situācijas izraisīšanā dienā, kad atgriezās Krievijā
AFP/Scanpix

"Klauns no Berlīnes": pilots apsūdz Navaļniju avārijas situācijas izraisīšanā dienā, kad atgriezās Krievijā 12

Pasaulē
20. janvārī 10:37 2021. gada 20. janvārī 10:37
  Jauns.lv
Aviokompānija "Nordwind" sākusi dienesta pārbaudi saistībā pēc tam, kad tās pilots Maksims Pirkovs apsūdzēja opozicionāru Alekseju Navaļniju, jo viņa atgriešanās dienā, kad amatpersonas Krievijā slēdza Vnukovas lidostu un novirzīja reisus citur, dažām lidmašīnām it kā teju beidzās degviela.

Jānorāda, ka Pirkovs, kurš 17. janvārī nemaz neizpildīja reisus, sociālā tīkla "Instagram" īso stāstu sadaļā bija publicējis attēlus no pilota kabīnes, rādot, ka degvielas līmenis gaisa kuģī ir zems.

"Nelielas sekas pēc Navaļnija reisa. Redziet, lūk, tur stūrī deg "Fuel quantity low" [rādītājs]."

Pilots arī norādīja, ka "klauna" dēļ vairāku lidmašīnu ekipāžām nācās piedzīvot nepatīkamus mirkļus, jo zema degvielas līmeņa apstākļos tiem bija jādodas uz citiem lidlaukiem. 

Pēc pilota paziņojuma viņa darbadevējs, lidsabiedrība "Nordwind", nāca klajā ar paziņojumu, ka uzsāk dienesta pārbaudi. Vienlaikus uzņēmumā atklāj, ka Navaļnija atgriešanās dienā visi reisi tika izpildīti pēc saraksta, turklāt nekādu izmaiņu saistībā ar nosēšanās lidostām nav bijis. Tāpat pārmetumu autors tajā dienā neveica lidojumus. 

Vēlāk Pirkovs savu "Instagram" kontu slēdza. Sociālo mediju lietotāji, kuri izpētīja Pirkova profilu, secināja, ka viņš strādā "Nordwind". Kompāniju sāka atzīmēt soctīklu ierakstos, pieprasot reaģēt uz pilota izteikumiem. 

Citi šobrīd lasa

Panarina kādreizējais istabas biedrs Aņisins atklāj, ka pirms deviņiem gadiem Rīgā bijis konflikts ar meitenēm
Anglijas tiesa atļauj nomirt komā esošai Covid-19 pacientei, kura nesen laidusi pasaulē bērnu
Pēdējie atklājumi liecina, ka parādās arī problēmas ar ādu, izkrīt mati... Infektoloģijas centra un RAKUS ārstes stāsta par Covid-19 izraisītām komplikācijām
Skatīt visus komentārus

Предполагаемая дочь Путина дала интервью GQ и рассказала о сходстве с ним

14-летняя дочь Джоли и Питта обзавелась новым женственным хобби