Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sieviete atstāja kaķi nepieskatītu tikai pusstundu, bet ar to pietika, lai viņš nopludinātu māju

Pasaulē
26. oktobrī 15:04 2020. gada 26. oktobrī 15:04
  Jauns.lv
26 gadus vecā Jasmīna Storka no Anglijas pilsētas Hallas (Kingstona pie Hallas) nesen atklāja, ka viņas Bengālijas kaķene ir iemācījusies divus jaunus trikus.

Sākumā kaķene Ambera vannas istabā iemācījās atgriez ūdens krānu, kas saimniekiem šķita interesanti un pat smieklīgi. Tomēr pēcāk dzīvnieciņš izdomāja, ka būs jautrāk, ja tiks aizdambēta arī izlietnes noteka. Īpašnieki, saprotot ar ko tas draud beigties, centās neatstāt vaļā vannas istabas durvis.

Jasmīna ar savu draugu un mājas mīluli Amberu. (Foto: Twitter)

Liktenīgajā rītā viņi tās tomēr aizmirsa aizvērt, vēsta "Daily Mail". Un, kad mājās strādājošā Jasmīna uz pusstundu pameta dzīvesvietu, lai dotos uz veikalu iepirkties, nerātnais dzīvnieks piepildīja savu viltīgo plānu. Kaķene aizdambēja noteku un atvēra ūdens krānu.

Kad saimniece atgriezās, viņa pamanīja, ka māja ir appludināta un no otrā stāva caur griestiem sūcas ūdens. Tikmēr Ambera par notiekošo bija stāvā sajūsmā.

Kaķene ir ļoti ziņkārīga, un viņa ļoti mīl savus saimniekus. (Foto: Twitter)

"Ambera domāja, ka tas ir lieliski. Viņa ar ķepām sita pa ūdeni, it kā tā būtu jautrākā izklaide pasaulē. Nekādas nožēlas," stāstīja Jasmīna.

Tagad saimniekiem būs jātērē ietaupījumi, lai veiktu remontu. Meitene apgalvo, ka ir priecīga, ka prom bijusi tikai pusstundu, jo pretējā gadījumā skāde varēja būt krietni nopietnāka. Tomēr maz ticams, ka īpašnieki spēs ilgi dusmoties uz tik mīlīgu, lai gan arī palaidnīgu mājas mīluli.

Amberas saimniekiem nāksies pamatīgi patērēt ietaupījumus. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Bengālijas kaķis jeb bengālietis ir reta un unikāla mājas kaķu hibrīdšķirne, kas izveidota 20. gadsimta beigās un radīta mērķtiecīgas selekcijas ceļā, krustojot savvaļas Āzijas leopardkaķi ar mājas kaķiem.

Citi šobrīd lasa

"Aldi" apmeklētājs Hertfordšīrā nofilmē neredzētu skatu, kā sieviete speciāli sasit simtiem alkoholisko dzērienu pudeļu 3
"Omega" Rīgas centrā spiesta pievārēt cietoksni ap māju, kur vīrietis steidzas podā skalot naudu un pierādījumus
"Tev kakas patīk ostīt?" Bērna māte slepus ieraksta, kas notiek stundās Rēzeknes speciālajā izglītības iestādē
Pievienot komentāru

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании