Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
REUTERS/SCANPIX

Igaunijā spējš jaunatklāto Covid-19 gadījumu pieaugums 4

Ārzemēs
5. jūnijā 11:45 2020. gada 5. jūnijā 11:45
  Jauns.lv / LETA
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 20 cilvēkiem, piektdien paziņojis Veselības departaments. Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1910.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 69 cilvēki.

1288 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 379 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas 88 570 analīzes nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Trešdien veiktas 1122 analīzes. 16 pacienti ārstējas slimnīcās, bet nevienam no viņiem nav nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.

Savukārt Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta septiņiem cilvēkiem,  piektdien paziņojusi Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1694 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 5254 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 326 294 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miris 71 cilvēks , bet vēl deviņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pagājušajā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus. Izveseļojušies 1302 cilvēki.

Citi šobrīd lasa

Medicīniska mistērija: nav saprotams, kā jūrā ar Covid-19 inficējušies jūrnieki 6
Megana Mārkla izvēlas Lietuvā darinātu lina kleitu 2
Kā sarežģīt dzīvi dzīvokļu zagļiem un nepievilināt viņus savam mājoklim
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин с новым цветом волос приняла участие в телешоу

Муцениеце впервые прокомментировала отдых детей с Прилучным и его новой возлюбленной