Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
EPA/Scanpix

Viņš gribēja pasargāt ģimeni: apsēstība ar koronavīrusu noved indieti līdz pašnāvībai

Ārzemēs
13. februārī 04:12 2020. gada 13. februārī 04:12
  Jauns.lv
Tēvs, kurš maldīgi uzskatīja, ka ir inficējies ar koronavīrusu, meta savai ģimenei ar akmeņiem, lai radinieki nenāktu klāt, bet pēc tam, lai pasargātu viņus no nāvējošā vīrusa - pakārās, vēsta “Daily Mail”.

Mirušā ģimenes locekļi apgalvo, ka vīrietis bijis kā apsēsts, skatījies telefonā video par vīrusa izplatību un ticēja, ka arī ir inficējies.

50 gadus vecais indietis ieslēdzis mājā sievu un bērnu, bet pēc tam pakāries kokā netālu no mātes kapa. Viņa dēls Bala Murali sacīja, ka tēvs pagājušā nedēļā devies uz slimnīcu pēc tam, kad vairākas dienas bijis slims.

Ārsti viņam centušies ieskaidrot, ka tas ir tikai drudzis nevis koronavīruss, kas Ķīnā prasījis jau vairāk nekā 1000 dzīvības. Indijā līdz šim konstatēti trīs koronavīrusa inficēšanās gadījumi, bet neviens ciemā, kurā dzīvoja vīrietis.

Tomēr viņš palicis pie sava un atgriežoties mājās no slimnīcas licis savai ģimenei turēties no viņa pa gabalu. Kad radinieki centušies tuvoties, viņš metis viņiem ar akmeņiem.

“Mans tēvs visu dienu skatījās video par koronavīrusu un sacīja, ka viņam ir līdzīgi simptomi. Viņš mums uzbruka, kad centāmies pārliecināt, ka viņam nav šī nāvējošā slimība,” stāstījis dēls.

Viņš centies sazvanīt valdības palīdzības tālruni, lai lūgtu padomu kā šādā situācijā rīkoties: “Viņi teica, lai neuztraucos par tēvu, jo viņš nav nesenā laikā apmeklējis Ķīnu un, ka man būtu viņš jānomierina. Ja kāds atbildētu laicīgi, mans tēvs būtu dzīvs.”

Saistītās ziņas

PVO brīdina, ka koronavīruss ir "ļoti nopietns drauds" pasaulei 1
Koronavīruss sasniedzis 27 valstis, Lielbritānija to pasludina par "nopietnu un nenovēršamu" apdraudējumu 1
Japānā uz kruīza kuģa koronavīruss diagnosticēts vēl 39 cilvēkiem

Citi šobrīd lasa

Vai veikalā nopirktie augļi un dārzeņi ir jāmazgā ar ziepēm? 11
Kas patiesībā ir feminisms? Rakstniece Inga Gaile: "Varbūt vīrieši baidās no līdzvērtīgām tiesībām"
"Šis viss ātrāk par diviem trim mēnešiem nebeigsies," - prognozē Gunārs Ķirsons
Pievienot komentāru

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине

После истории с Лещенко Лера Кудрявцева сдала тест на коронавирус