Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kamerā redzams, kā istabā notiek neizskaidrojamas lietas, un pie aizmiguša vīrieša zogas kaut kas briesmīgs 3

Pasaulē
23. janvārī 06:01 2020. gada 23. janvārī 06:01
  Jauns.lv
Internetā atkal kļūst populāri biedējoši kadri ar "neapstrīdamiem" pierādījumiem par spoku esamību. Šoreiz "Facebook" lietotāju uzmanību pievērsis video no kāda dzīvokļa. Tajā redzamais atgādina filmas "Paranormālā aktivitāte" notikumus.

Ieteicams aizmirst par savu skepsi un noskatīties video, kas rada visai nepatīkamas sajūtas. Sākumā var redzēt, ka paši no sevis atveras aizkari, bet pēc brīža logā parādās briesmīgas radības siluets, kas acīmredzami nav no šīs pasaules. Spoks, kā viņu nosaukuši sociālo tīklu lietotāji, gandrīz minūti skatās uz aizmigušu cilvēku.

Spoks vēro aizmigušo vīrieti. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tālāk viss kļūst vēl neomulīgāk. Dzīvokļa saimnieks, sajutis garu klātbūtni, pamostas. Pastaigājot pa istabu un aizvelkot aizkarus, vīrietis atgriežas gultā ar cerību aizmigt, taču viņa plāniem nebija lemts piepildīties.

Pēc minūtes spoks, kas atradās aiz loga, jau atrodas iekšpusē un turpina skatīties pa sienas caurumu. Būtne nestāv dīkstāvē un dzīvoklī sāk kustēties dažādas lietas, kas atkal pamodina aizmigušo vīrieti. Atliek tikai gaidīt, līdz vīrietis pamanīs spoku, kurš stāv viņa priekšā.

Klejojot no viena istabas gala uz otru, vajāšanas upuris pamana sev pievērsto spoka skatienu. Vīrietis pārbīstas un bēgot zaudē līdzsvaru.

Neskatoties uz to, ka video ir ieguvis milzīgu popularitāti, komentāros cilvēki izsaka šaubas par tā autentiskumu. Daudziem ir aizdomas, ka tā ir montāža.

Saistītās ziņas

VIDEO: saimnieks draudzenei palūdza nofilmēt suņus, bet fonā iekļuva arī mistiska figūra 14
VIDEO: spoku mednieki Norfolkas teātrī nofilmē mistiskas ēnas 11
VIDEO: paranormāls spēks parauj oficianti aiz matiem 1

"Jūs sakāt, ka šis spoks var iziet cauri sienām, bet pirms tam viņam ir jāatver aizkari? Smejos katru reizi, kad redzu šos video," raksta kāds "Facebook" lietotājs.

"Es ticu gariem un visam paranormālajam, bet puiši, tas ir tikai kostīmā tērpies vīrietis," skeptisks ir cits sociālo tīklu lietotājs.

Citi šobrīd lasa

"Prāta vētra", Busulis, Timma - kā nodokļus maksā Latvijas zvaigznes Krievijā 11
Bijušie JRT aktieri izveidojuši neatkarīgu teātri fon Stricka villā 4
Pašnāvību izdarījusi populārā britu televīzijas šovu vadītāja Kerolaina Fleka
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео