Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: "Ei, izlaidiet mani!" nelaiķa pēdējā vēlēšanās bērēs uzjautrina sērojošos tuviniekus 3

Pasaulē
14. oktobrī 14:33 2019. gada 14. oktobrī 14:33
Jauns.lv
13. oktobrī sociālajā tīklā "Reddit" parādījās video ar pašām "jautrākajām un smieklīgākajām bērēm" Īrijā. Visai neierasts veids, kā uzmundrināt cilvēkus, kuri saskārušies ar tuvinieka zaudējumu.

Videoklipā redzami vairāki desmiti cilvēki, kuri stāv kapsētā un vēro, kā kapavietā tiek nolaists zārks. Kādā brīdī īru tradicionālo dūdu mūziku no zemes pārtrauc klauvēšana pie zārka un aizgājēja balss. "Ei, izlaidiet mani! Kur es esmu? Izlaidiet mani, te ir tumšs!" saka apglabājamais vīrietis.

Bredlija pēdējais joks sasmīdināja sērojošos tuviniekus. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Bēru ceremonijas viesi sāka smieties. "Te Šejs, esmu kastē. Nē, es esmu miris," turpina vīrieša balss. Pēc minūti ilgas runāšanas viss noslēdzās ar vārdiem "es tikai gribēju no jums atvadīties". Tā, protams, nebija pēkšņa saikne ar viņpasauli, jo mirušais vīrietis laikus ierakstīja humoristisku monologu, ko atskaņot savās bērēs.

Tās bija Šeja Bredlija bēres, kurš dzīvoja Dublinā. Vīrietis bija Īrijas armijas veterāns un četru bērnu tēvs. Bredlijs pēc ilgas slimošanas nomira 8. oktobrī, bet zemes klēpī Kilnamana kapsētā viņu guldīja 12. oktobrī, kur arī tapa nofilmētais video.

Šejs Bredlijs bija Īrijas armijas veterāns un četru bērnu tēvs. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Mirušā meita Andrea paziņoja, ka humoristiskais ieraksts bijusi Bredlija pēdējā vēlēšanās. "Viņš mūsu sēru dienā vēlējās visus nedaudz uzmundrināt," saka Andrea.

Līdzīgu paziņojumu savā "Twitter" kontā atstājusi arī Bedlija mazmeita - "Mans vectēvs gribēja, lai bēres pametam ar smaidu sejā."

Sākotnēji video tika publicēts Īrijas armijas veterānu organizācijas" Facebook" lapā. Organizācija atzīmēja, ka cilvēki viņiem jautājuši, ar ko atšķiras militārais humors. Šim video jākalpo kā paskaidrojumam.

Arī "Reddit" lietotāji slavē Bredlija joku - "Kad saskaries ar bēdām, tad ļoti palīdz smiekli."

Citi šobrīd lasa

Divas sievas un vīrs - precēta trijotne no ASV gaida ģimenes pieaugumu 6
Kad krīti, Dievs paliek apakšā roku. Saruna ar Helgu Dancbergu par viņas dzīves spilgtākajām lappusēm
Šī meitene izskatās ļoti skaista, ja vien nezina, ka viņa ir Argentīnas prezidenta dēls
Tēmas: Īrija
Skatīt visus komentārus

Мадонна рассказала, зачем пьет собственную мочу

Герцогиня Кэтрин произвела фурор на благотворительном шоу в прозрачном платье