Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Igauniju satriec VIDEO, kurā skolēns it kā apgrābsta skolotājas pēcpusi

Pasaulē
7. oktobrī 11:48 2019. gada 7. oktobrī 11:48
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Sociālos tīklus Igaunijā Skolotāju dienas priekšvakarā, 4. oktobrī, pāršalca kāds Tallinas Būvniecības koledžas studenta publicēts video, kurā redzams, ka klasē viens no audzēkņiem apgrābsta daiļas blondas pasniedzējas pēcpusi, bet viņa klasesbiedrs pēc tam par to izrāda neviltotu interesi. Savukārt pati skolotāja it kā nekas nebūtu noticis turpina vadīt nodarbību, kamēr viņas dibenu glāsta students.

Video skaidri redzams, kā jaunietis, pēc visa spriežot students, apgrābsta blakus stāvošas sievietes pēcpusi. Konkrētā sieviete ir tērpusies formālā apģērbā, kas liecina par to, ka viņa varētu būt skolotāja.

Video mūsu kaimiņvalstī izraisīja neviltotu interesi un internetā parādījās neskaitāmi komentāri. Liela daļa sociālo tīklu lietotāju uzskatīja, ka, iespējams, blondā sieviete ir tikai studente, nevis skolotāja, kā tas varēja šķist, un nelielais video bijis joks.

Skolotāju dienas priekšvakarā Igaunijas skolēniem neviltotu interesi izraisīja kāds it kā Tallinas Būvniecības koledžā tapis video, kurā redzams, kā viens no studentiem izrāda neviltotu interesi par daiļas pasniedzējas pēcpuses formām. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Tā arī izrādījās. Video tik tiešām bija vismaz gadu vecs un tas bijis inscinējums atbilstoši „aktuālajai situācijai”, vēsta Igaunijas plašsaziņas līdzekļi.

Drīz vien video, ar kuru savā starpā dalījās igauņu skolēni, tika atsaukts un tika paziņots, ka tas ir tikai samontēts joks par situāciju, kāda nemaz nav bijusi.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "Ei, izlaidiet mani!" nelaiķa pēdējā vēlēšanās bērēs uzjautrina sērojošos tuviniekus 3
Tādu kāju tu nebūsi redzējis! Riteņbraucējs atklāj velosporta aizkulises
"Bez tabu" vadītāja Evelīna Strazdiņa ir piektā bērna gaidībās

Россиянку с кукольной внешностью назвали «самой красивой девочкой в мире»

«Хюррем вернулась»: в сети обсуждают преображение звезды «Великолепного века» 1