Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Reddit

"Šī esmu es 18 mēnešu vecumā un jā, tās ir šļirces uz palodzes" - narkomānes meita no ASV tīmeklī publicē attēlus no skaudrās bērnības 4

Ārzemēs
18. jūlijā 14:38 2019. gada 18. jūlijā 14:38
Jauns.lv
Kāda 17 gadus veca jauniete no ASV Aidaho štata populārajās tīmekļa vietnēs "Reddit" un "Imgur" publicējusi šokējoši atklātas bildes no viņas bērnības. Meiteni izaudzinājusi no narkotikām atkarīga māte.

Pie fotogrāfijām meitene atklājusi arī viņas un pārējo četru bērnu neapskaužamos dzīves apstākļus un ikdienu - mājā valdījusi netīrība un nekārtība, viņa 18 mēnešu vecumā pat nofotografēta, guļam blakus šļircēm.

"Jā, tā esmu es 18 mēnešu vecumā un jā, tās ir šļirces uz palodzes," rakstīts komentārā pie bildes, kurā redzams gultā guļošs mazulis. "Jā, tieši šādi izskatījās visa māja."

Viesistaba (Foto: Imgur)

Vēl kādā bildē redzama meitenes septiņgadīgā māsa Džara, kura tērpusies notraipītā kleitā. Kā stāsta meitene, māsa bijusi viņas galvenā aprūpētāja. Publicēti nepatīkami skati no ģimenes virtuves, kurā dažādu tablešu bijis vairāk nekā pārtikas. Tāpat bildēs redzama dažādiem krāmiem piebāzta tualete, kurā uz grīdas pat mētājas nazis.

Vecākā māsa Džara, kurai tagad ir 23 gadi (Foto: Imgur)
Tualete (Foto: Imgur)

Bērni redzami, dzīvojamies pa netīru, dažādiem šķidrumiem piesūkušos paklāju, apkārt mētājušies stikli, pudeles, netīras rotaļlietas.

Rotaļlietas (Foto: Imgur)
Pagalms (Foto: Imgur)

Drosmīgā meitene atklāj, ka bildes tolaik uzņēmis viņas 16 gadus vecais brālis. Viņš pēc tam attēlus parādījis savai skolotājai, kura pasūdzējies bērnu tiesību aizsardzības iestādēm, kas pieņēmušas lēmumus mazgadīgos bērnus nogādāt drošākā vietā. Mātei-narkomānei atņemtas aprūpes tiesības.

Virtuve (Foto: Imgur)

Visi pieci bērni pēc notikušā nogādāti bērnunamā. Meitene 9 gadu vecumā adoptēta un pārcēlusies uz citu ASV štatu.

Vietnes lietotāji par fotogrāfijām bijuši satriekti. Vairāki gan šaubījušies, vai tiešām fotogrāfijā redzamajam mazulim ir 18 mēneši. Meitene atbildējusi, ka visi bērni ģimenē bijuši novārguši un vārgi, jo māte visu grūtniecības laiku regulāri smēķējusi, lietojusi narkotikas un alkoholu. Tomēr viņa pieļauj, ka varētu būt kļūdījusies ar vecumu.

Vecākā māsa Danika, kurai tagad ir 19 (Foto: Imgur)

Jautāta, kā pati jūtas, redzot šīs bildes, meitene atbild pārsteidzoši pozitīvi. "Lai cik dīvaini tas nebūtu, man īstenībā patīk šīs bildes! Tās man atgādina to, cik tālu esmu tikusi un, cik daudz man vēl ir priekšā."

Meitenes māte nu esot mirusi. Viņa turpinājusi lietot narkotikas līdz pat savai nāvei. Tēvs neesot bijis atkarīgs, bet arī viņš devies mūžībā.

Rotaļlietas (Foto: Imgur)

Tagad skaudro bērnību piedzīvojusī meitene var lepoties ar saviem dzīves panākumiem. Viņa brīvajā laikā strādā par glābēju un jau ir sakrājusi naudu koledžai. Arī viņas brālis, kuram fotogrāfiju uzņemšanas brīdī bija 16 gadi, tagad ir laimīgi precējies un audzina trīs bērnus, viņa sieva pašreiz gaidot jau ceturto.

Arī vecākā māsa Džara, kura praktiski uzaudzinājusi viņu un kurai tagad jau ir 23 gadi, tikko ieguvusi Bakalaura grādu bērnu aprūpes zinātnes jomā un strādā ar bērniem - autistiem.

Pati meitene stāsta, ka tad, kad būs īstais brīdis, arī viņa gribētu bērnus. Tiesa gan, viņa izvēlētos par labu adopcijai.

Citi šobrīd lasa

Jelgavas traģēdija: “Zemgales Komunista” bezdievīgie meli pirms 75 gadiem 4
"Palīdzēt pacientam bieži ir kā izlīst caur adatas aci!" - ķīmijterapeits atklāti izstāsta sava darba specifiku
Tas nav viņas izmērs... Selēnu Gomesu bargi kritizē par šo "Versace" minikleitu
Skatīt visus komentārus

Похудевшая Лолита вышла в свет в наряде с внушительным декольте

Филипп Киркоров высказался о задолженностях латвийскому банку: "Пять таких костюмчиков и долг погашен"