Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: Pexels.com)

10 gadus vecs zēns Igaunijā izdarījis pašnāvību - mēnešiem ilgi viņš cieta no vardarbības, bet neviens nevarēja palīdzēt

Pasaulē
16. jūlijā 15:24 2019. gada 16. jūlijā 15:24
Jauns.lv
Sillamē pilsētā Igaunijas ziemeļu daļā pagājušajā nedēļā pašnāvību izdarījis 10 gadus vecs zēns vārdā Saša, ziņo igauņu mediji. Zēns skolā ilgu laiku cietis no emocionālās vardarbības, atklājuši viņa vecāki.

Saša mācījās skolā Sillames vecpilsētā. Puiša tēvs atklājis, ka jau ilgu laiku viņa dēls bijis emocionālās vardarbības upuris, kā arī Saša īpaši baidījies no dažiem vienaudžiem, kas draudējuši izrēķināties ar viņu arī fiziski.

10 gadus vecais zēns un viņa skolas biedru konflikti policijas redzeslokā nonākuši jau vairākkārt. Pēdējo mēnešu laikā ziņots par vairākiem nopietniem strīdiem starp bērniem.

Sašas vecāki centušies rast risinājumu, aprunājoties ar dēla skolas biedru vecākiem, taču situācija neesot uzlabojusies. Likumsargi savukārt pavēstījuši, ka nevar palīdzēt, jo bērni pie kriminālatbildības nav saucami līdz 14 gadu vecumam. Policija situāciju atstājuši zēnu vecāku, kā arī skolas sociālo darbinieku ziņā.

Pagājušās nedēļas trešdienā Sašas mamma sava dēlu nekustīgu atradusi viņa istabā. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti mediķi, taču zēns pasludināts par mirušu.

Policija par notikušo sākusi izmeklēšanu, atklājot, ka nesaskata vardarbīgas nāves pazīmes. Zēna vecāki uzskata, ka Saša izdarījis pašnāvību ilgstošas emocionālās vardarbības dēļ.

Sillames skolas direktore Irina Liū pēc notikušā uzskata, ka skolai ar notikušo nav nekāda sakara: "Skolas sociālā darbiniece nekad nebūtu ignorējusi notiekošo, ja zinātu, kas notiek."

Citi šobrīd lasa

FOTO: Aleksandra Vasiļjeva krāšņā jūgendstila kolekcija Rotko centrā 1
"Ko tādu jūs nebūsiet redzējuši" - Krievijā atrod asins "ezeru" 11
VIDEO: rūjienieši sagaida Pūci ar kilometriem garu lauksaimniecības tehnikas rindu 5
Tēmas: Igaunija

Стало известно, какие подарки на Рождество получат дети принца Уильяма и герцогини Кэтрин

Мать Брэда Питта заявила, что Анджелина Джоли его «беспощадно оклеветала»