Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Klaipēdā no dreifējoša ledus gabala Baltijas jūrā izglābj 2 sievietes un bērnus 21

Pasaulē
2019. gada 25. februārī 14:22 2019. gada 25. februārī 14:22
  Jauns.lv
Melnraga pludmalē Klaipēdā svētdien bija vērojama īsta drāma, kas varēja beigties pat ar traģēdiju. Divas sievietes un divi bērni bija iesprostoti uz ledus gabala, kas dreifēja Baltijas jūras ledainajos ūdeņos netālu no krasta. Viņiem palīgā devās drosmīgi vīrieši, vēsta 15min.lt.

Negadījums Melnraga pludmalē netālu no mola notika svētdien, 24. februārī ap 15:00. Klaipēdas iedzīvotājus par šo notikumu informēja arī pilsētas mērs Vītauts Grabliausks, kurš savā “Facebook” profilā publicēja glābšanas fotogrāfijas. Viņš brīdināja, ka šādas darbības ir bīstamas un viss varēja beigties arī bēdīgi.

Mērs ir ļoti priecīgs par cilvēku drosmi un apņēmību, kuri no atlūzuša ledus gabala izglāba divas sievietes un divus bērnus.

Sieviete uz dreifējoša ledus gabala netālu no krasta. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Kompānija bija uzkāpusi uz ledus gabala, lai nofotografētos, bet tas pēkšņi atlūzis un iedreifējis jūrā. Cilvēki, izveidojot ķēdi, iebrida ūdenī un izglāba nelaimē nokļuvušos. Viss noslēdzies laimīgi, un visi ir veiksmīgi izglābti.

Glābēji lēca ledainajā ūdenī un vispirms izglāba bērnus, bet pēc tam arī sievietes. Medicīniskā palīdzība nevienam nav bijusi nepieciešama.
Pēc notikušā Klaipēdas mērs meklē glābējus, lai varētu viņiem publiski pateikties.

Citi šobrīd lasa

"Pasaki sievietei, ka joprojām esi nevainīgs. Vari gaidīt viņas ņirgāšanos!" Četri atklāti pieaugušu vīriešu stāsti par pirmo pieredzi 1
Madara Kiviča paziņo, ka gatava palīdzēt bijušajam vīram un gaidāmajam mazulim; Andra jaunā sieva Liene nepaliek atbildi parādā 7
PVO: koronavīruss izplatās aizvien straujāk 9
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, как принцесса Диана предсказала судьбу Гарри

Дочь Заворотнюк показала интерьеры маминого особняка за 2 млн долларов