Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Pervert Park" ir mājas vairāk nekā 100 cilvēkiem, kas tiesāti par seksuāla rakstura noziegumiem. (Foto: Jeff Rayner/Coleman-Rayner/ Vida Press)

FOTO: kā izskatās izvirtuļu ciematā, kur vienkopus mīt 100 pedofili un izvarotāji 40

Ārzemēs
11. oktobrī 06:32 2018. gada 11. oktobrī 06:32
Jauns.lv
Šī ir vieta, no kuras vietējie izvairās. Sanktpēterburgas pilsētā, Floridas štatā (ASV) pirms vairākiem gadiem izveidojies treileru parks pārtapis oficiālā "Pervertu parkā", kur vienkopus mīt 100-120 krimināli sodīti elementi.

Ciematiņš ir visai noplucis un par bagātīgu dzīvi tur nekas neliecina. Rezidentu skaits ciematiņā mainās, bet patstāvīgi tur uz dzīvi apmetušies apmēram simts krimināli sodītu cilvēku. Vairums no viņiem tiesāti par seksuālo vardarbību, izvarošanām, pedofiliju un seksuāla rakstura noziegumiem internetā.

Floridas štata Sanktpēterburgā mīt apmēram 250 000 cilvēku. Interesanti, ka tad, kad uz "Izvirtuļu parku" pārcēlies kāds jauns sodu izcietis cilvēks, vietējās policijas šerifs izplata skrejlapas ar notiesātā attēlu, pazīmēm un pantu, par ko cilvēks sodīts.

Netālu no nometnes dzīvo ģimenes ar bērniem. Tā, piemēram, vietējā Andersonu ģimene mīt tikai dažu metru attālumā no pedofilu "citadeles". Māte Destara Andersone ne reizi vien publiski izteikusies, ka uztraucas: viņa audzina trīs meitas, kuras ik dienu dzīvo apdraudējuma tuvumā. Savukārt pilsētas iedzīvotāja Sāra Sjenna stāsta, ka savu mazmeitu nemitīgi pieskata, un viņa uz un no mājām tiek vesta tikai automašīnā, nekad netiek laista viena. "Jo viņi pastaigājas un vajā gan dienās, gan pa naktīm,"skaidro pensionāre.

Nometne pilsētā izveidota 1996.gadā, un to izveidoja sieviete vārdā Nensija Moraia, kuras dēls tika tiesāts par seksuālu varmācību. Ciematiņa iedzīvotāju vecums ir 25-88 gadi, un viņiem ir iespēja saņemt arī terapeitisku palīdzību savu neveselīgo seksuālo noviržu apkarošanā. Pirms četriem gadiem par šo baiso vietu tika pat uzņemta dokumentālā filma, kas plūca laurus prestižajā Sandensas filmu festivālā.

Citi šobrīd lasa

FOTO: tā izskatās rūpnīca Kambodžā, kurā top veikala "H&M" apģērbi 23
FOTO: unikāls atklājums - arheologi Ēģiptē uzgājuši tūkstošiem gadu senas kapenes 16
Ameriks pinas skaidrojumos par nepārprotamu tikšanos ar Martinsonu restorānā Minskā 9
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь