Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Stallone 2018.gadā. (Foto: AP)

Pret Silvestru Stalloni sākta izmeklēšana par seksuālu uzbrukumu pirms 28 gadiem 25

Ārzemēs
2018. gada 14. jūnijā 07:32 2018. gada 14. jūnijā 07:32
Jauns.lv / LETA
ASV prokurori ir sākuši izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai kinoaktierim Silvestram Stallonem ir jāizvirza apsūdzības seksuālā uzbrukumā, trešdien paziņoja Losandželosas apgabala prokuratūras preses sekretārs.

"Santamonikas policijas departaments šodien iesniedza lietu par Silvestru Stalloni," sacīja prokuratūras preses sekretārs Gregs Rislings. "To izskata mūsu operatīvā seksuālo noziegumu grupa." Šajā lietā ir iesaistīta sieviete, kura novembrī ziņoja policijai, ka Stalone viņai seksuāli uzbrucis 1990.gadā.

Rislings atteicās sniegt sīkākas ziņas par šo uzbrukumu un paskaidrot, vai uz šo lietu ir attiecināms noilgums, kas Kalifornijas štatā ir 10 gadi. Stallones advokāts Mārtins Singers decembrī paziņoja, ka klients "kategoriski noliedz šo apgalvojumu, un ir acīmredzami, ka sieviete iesniegusi ziņojumu, lai panāktu šī stāsta publicitāti medijos. Stallonem bijušas attiecības ar šo sievieti, kad viņš 1987.gadā filmējās Izraēlā un nebija precējies. Singers decembrī sacīja, ka plāno iesniegt prasību pret šo sievieti par nepatiesa ziņojuma iesniegšanu policijai.

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 13
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 2
Jūrā pazudušā Aiga Audera meklēšanā īpašu uzmanību lūdz pievērst Salacgrīvas un Vitrupes piekrastēm
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"