Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ko nevar saremontēt, to var no jauna uztaisīt! Pieredzē dalās auto restaurētājs Linards Zandovskis

9vīri
2020. gada 10. decembrī 16:41 2020. gada 10. decembrī 16:41
  Marika Džule | Jauns.lv
No 5. decembra kanālā TV6 uz dzīves prieku izzināšanu aicina izdevniecības "Rīgas viļņi" kolēģi un žurnāla "9Vīri" veidotāji Sandris Metuzāls, Aldis Miesnieks un Kārlis Seržants - viņi ik nedēļu piedāvās seriālu - “Vīru runa”. Šonedēļ vīri tiekas ar retro automašīnu restaurētāju un kolekcionāru Linardu Zandovski, kurš atklāj, kas ir pats dārgākais auto restaurācijas procesā, kā arī sniedz ekskluzīvu iespēju pie stūres izbraukt ar 1934. gada "Peugeot 401" spēkratu.

Linards Zandovskis ir Rīgas Motormuzeja speciālists zinātniski pētnieciskajā darbā, retro automašīnu restaurētājs un kolekcionārs, klausās "Led Zeppelin" un "The Beatles", daudz ceļo, lasa specializēto auto literatūru, un cilvēkos visaugstāk vērtē godīgumu.

Žurnāla "9Vīri" sarunu seriāla "Vīru runa" 1. sērijā uzzini, ko nozīmē iedot otro dzīvi senam spēkratam, kur meklēt un atrast vajadzīgās detaļas un kā Linarda kolekcijā esošā automašīna kļuva par kinozvaigzni filmā "Homo Novus".

Izmēģinājuma braucienā Biķernieku trasē tiek noskaidrots, ko praksē nozīmē vadīt 1934. gada automašīnu "Peugeot 401".

Atklāj Latvijas vīru personības kopā ar žurnāla "9 Vīri" žurnālistiem Sandri Metuzālu, Aldi Miesnieku un Kārli Seržantu sarunu seriālā "Vīru runa".

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
Pēc nedēļas komā mirusi Holivudas zvaigzne Anna Heša
Pievienot komentāru