Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aldis todien ezerā ar laivu iebraucis pēc pulksten 10 un spiningojis kādas trīs stundas. Tad piepeši brangā līdaka pamanījusi zvejnieka mānekli. (Foto: liepajniekiem.lv)

FOTO: liepājnieks Aldis no ezera izvelk rekordlielu līdaku

9vīri
10. janvārī 13:22 2020. gada 10. janvārī 13:22
  Jauns.lv
Liepājnieks Aldis Gūtmanis (56) nedēļas sākumā ticis pie rekordliela loma – 13,5 kilogramus smagas līdakas. Varenā zivs izvilkta turpat Liepājas ezerā.

Par zvejnieka veiksmi raksta portāls Liepajniekiem.lv. Reģionālajam medijam Aldis pastāstījis, ka pirmdienas loms esot viņa rekords. “Makšķerēt esmu sācis jau no piecu gadu vecuma. Sākumā aizrāvos ne tikai ar spiningošanu, patika arī citu veidu cope, taču pēdējos 20 gadus to vien daru kā spiningoju. Zivis ķeru tikai Liepājas ezerā un par panākumiem nevaru sūdzēties – šī nav pirmā trofeja. Iepriekš trāpījušās arī 11 un deviņus kilogramus smagas zaļsvārces. Kopā laikam būs kādas septiņas,” sarunā ar Liepajniekiem.lv teic Aldis.

Kā lielā zivs nokļuva ezerā?

Aldis todien ezerā ar laivu iebraucis pēc pulksten 10 un spiningojis kādas trīs stundas. Tad piepeši brangā līdaka pamanījusi zvejnieka mānekli. “Sākumā pat nenojautu, ka loms varētu būt tik iespaidīgs. Domāju, varbūt kādi pieci kilogrami, taču, kad līdaku ieraudzīju, jau sāku šaubīties, vai dabūšu viņu uztveramajā tīkliņā. Par laimi, tas izdevās. Patiesībā biju mazliet pārsteigts, ka cīņa ar plēsoņu bija tikai apmēram piecas minūtes. Pašā sākumā vēl pretojās, bet pēc tam jau samērā viegli tiku galā,” reģionālajam medijam stāsta Aldis.

Pēc loma ievilkšanas laivā zvejnieks prātojis – paturēt vai palaist vaļā? Viņam mājās esot daudz trofeju galvu, taču beigās viņš tik un tā izšķīries, ka rekordlielā loma galva ir jāpatur. Precīzu zvejas vietu Aldis neatklāj, taču pieļauj, ka lielā zivs ezerā ienākusi no jūras, sekojot mazākām zivīm, kuras līdakām dikti garšojot. Spiningošanu zvejnieks ir iecerējis turpināt līdz pat februāra beigām, vēsta Liepajniekiem.lv.

Citi šobrīd lasa

Ja gribat dzīvot ilgāk, ņemiet brīvdienas no alkohola lietošanas 5
25 gadus veca sieviete tērē 300 dolārus mēnesī par autiņbiksītēm un dzīvo kā pieaudzis zīdainis 27
Jaunā darba nedēļa nāks ar sniegu
Tēmas: Liepāja, Kurzeme
Pievienot komentāru

«Я где-то не справилась»: Муцениеце продолжает интриговать на тему развода с Прилучным

Автор хита Киркорова рассказала о "болезни как у Жанны Фриске", из-за которой прибегла к суррогатному материнству