Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Vīru runa. Cik daudz avāriju piedzīvojis Drošas braukšanas skolas direktors Jānis Vanks

9 vīri
15. februārī 11:53 2021. gada 15. februārī 11:53
 
Marika
Džule
| Jauns.lv
"Vīru runa" Biķernieku trasē tiekas ar autosportistu Jāni Vanku, kurš atklāj, kādas ir drošas braukšanas pamatiemaņas un vai iemācīt labi braukt var jebkuru cilvēku.

Jānis Vanks ir Drošas braukšanas skolas direktors, autosportists. Aizraujas ar basketbolu, autosportu un ģitāras spēli. Lasa literatūru par sporta psiholoģiju, autosportu un klausās The Roots, hip hop. Cilvēkos visaugstāk Jānis vērtē godīgumu un kā visu laiku labāko filmu min Rona Hauarda "Sacīkstes" ("Rush").

Žurnāla "9Vīri" sarunu seriāla "Vīru runa" 10. sērijā uzzini arī, kas jādara, lai ziemā brauciens nebeigtos grāvī vai kokā, cik daudz avāriju Jānis pats ir piedzīvojis un kādēļ droša braukšana ir ekonomiska un nav nemaz tik sarežģīta.

Izaicinājumā – abi žurnālisti Biķernieku trasē izmēģina novaldīt automašīnu uz slidena ceļa, uzklausa Drošas braukšanas skolas direktora ieteikumus un sacenšas uz laiku, lai noskaidrotu, kurš no viņiem ziemīgajā autoslalomā ir ātrāks.

Atklāj Latvijas vīru personības kopā ar žurnāla "9Vīri" žurnālistiem Sandri Metuzālu un Kārli Seržantu sarunu seriālā "Vīru runa".

Citi šobrīd lasa

Imants Kalniņš: "No savas ideālās pasaules es neatsakos" 4
Bezvēsts prombūtnē meklētais Guntis Žuks atrasts noslīcis
Dažas nepilngadīgās arī būtu gatavas dzemdēt, bet vecāki ir pret 1
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком