Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Gastons Kanepe
2. oktobrī 09:35
Visi rašisti, kas iebruka Ukrainā sākot no 2014. gada, kā arī tie, kas piedalījās kara gatavošanā pirms 2014. gada, jātiesā un jāsaņem bargs sods par rīkoto genocīdu un kara noziegumiem. Kur tribunāli un tiesas notiks, to jau izlemt atbilstošajām instancēm savstarpēji sadarbojoties. Slava Ukrainai, slava Ukrainas varoņiem, nāvi rašistu okupantiem!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Trīspadsmit Četrpadsmit
2. oktobrī 09:39
Bez ģenētikas vēl viens apstāklis, kas sākotnēji var radīt pamatu psihopāta personības attīstībai, ir galvas smadzeņu priekšējo daivu trauma agrīnā bērnībā. Tā rodas, ja māte zīdaini, kad tas raud, dusmās krata, līdz ar ko zīdaiņa smadzenes triecas pret tajā vecumā salīdzinoši ietilpīgāka galvaskausa iekšējo sienu. Smadzeņu priekšējās daivas ir saistītas ar vairākiem svarīgiem psihiskiem procesiem, tāpēc tā traumēšana var būtiski ietekmēt to attīstību, tai skaitā sakratītie bērni var izjust problēmas ar dusmu kontroli visu mūžu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Dainis Dambenieks
2. oktobrī 13:23
labakais, ko vins var dabut, ir humans cietums Eiropa, preteji iespejai mirt nu Krievu vardarbibas vai cietuma kamera kaut kur russostana...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi