Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Jens Zvirgzdgrauds
21. maijā 23:27
Infektoloģes hipotēze par otro vilni Latvijā - tas iespējams, 'ja blīvā vidē vīruss ienāktu atkārtoti'. Manuprāt šī blīvā vide ir tūrisms, lidostas, lidmašīnas, dzertuves un mauku mājas, uz ko lielā mērā balstās LV ekonomika, tāpat kā daudz kur citur globalizācijas apdalītajās nomalēs.
Vērotājs
22. maijā 01:30
Salīdzinot ar citiem nomenklatūras pakalpiņiem, izskatās ka profesore L. Vīksna ir vienīgā, kura domā ar savu galvu un ir savi secinājumi. Ko tik neizdarīsi lai saglabātu savu silto krēslu. Tas diemžēl attiecas uz tiem diviem, kuri valkā bikses.
Lolita L.
22. maijā 07:23
Rudenī kā parasti sākas saukstēšanās,grippas sezona,tas nav nekas neparasts. Tikai dažiem to gribēsies saukt atkal par covidu,kāpēc,to jau daudzi nojauš..
A B
22. maijā 14:45
Otrais vilnis draud atnakt, bet ne jau tapec, ka reali viruss ir tik navejoss. Tiem, kas so visu organizee, tacu ir nepieciesams, lai cilveki labpratigi ieietu cietuma rezimaa, valkaatu uzpurnus, lautos izsekosanai, nosudzetu ''nepaklausigos'' kaa tas bija nacisma laikaa utt., jo tikmer var pienemt likumus, kas maksimali ierobezo jebkuras normalas cilvektiesiibas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi