Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Līga Šūlga
9. aprīlī 07:11
kam vina atsaksies,kam vina pat nav apstajusies?prezidents,ministreli ,deputateli dzivo ka roni uz musu rekina.doma ka tik piezmiegt tautu ar VID,JAUNZEMI prieksgala
Geņa Koloradoss
9. aprīlī 11:08
Jārok bunkurs
juju
9. aprīlī 14:50
tas varbūt Amerikā. pie mums līdz maija beigām viss būs labi. kas ir apslimis-tas ārstējas, pārējie netusē, lai vīruss neizplatās tālāk. veselību visiem!
Aleksandrs
9. aprīlī 16:23
Diemžēl būs jāpiedzīvo vēl daži grūti brīži (vairums no kuriem radīts makslīgi, zinu ka zombētie dal pa jopi kas liks man mīnusus to neželīgi ignorē un ignorēs arī turpmāk), bet dzīve ierastajā ritmā atgriezīsies daudz ātrāk nekā mūs liek domāt. Pirmkārt psihikai ir tāda īpašība ātri aizmirst slikto: kad tev nav gaiss ar ko elpot, tu saproti cik dārgs tas ir, bet tikmēr tev to dod, tam atkal būs zema vērtība. Jeb ne tik filozofisks piemērs: tas kas tev ir vairumā un viegli pieejams, tam vienmēr zemāka vērtība. Tāpēc visi tie puņķi "vairs nekad nečikstēšu ka man daudz darba" utl ir bērnudārza sviests un trako mājas murgs. Čikstēsi gan un vēl vairāk. Un otrkārt bomžu vairošanas plāns visās valstīs bus izpildīts daudz ārtāk un pat ieverojami pārpildīts, tāpēc tie kas šos sūdus savarīja pasteigsies visu pabeigt lai gadījumā šis lietas neskartu viņus pašus. Okay, zombēto dal pa jopu skaitīšana oficiāli atverta: jāliek mīnuss lai piereģistrētos ha-ha. Nepalaidiet garām! Adekvāto komentāru ar katru dienu paliek arvien mazāk!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi