Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Vecais
4. aprīlī 08:59
Neticami, ka Amerika nebija gatava. Laiks bija vismaz divi mēneši. Viņiem ir labākie specdienesti pasaulē. Un tomēr kaut, kas pietrūka.
Antons Fjodorovičs Polučka
4. aprīlī 09:20
Es ņemu savu vārdus atpakaļ - krievu humānā palīdzība Amerikai ne tuvu nebija bezjēdzīga,tā bija katastrofāli nepieciešama.TYoties ieroču Amerikai ir gana......LAtvija ar uz to tiecās visu laiku ar ne pārāk veselo Pabriku priekšgalā
valodjka хуило
4. aprīlī 09:51
Ok,nosaukšu! “Tavas mamašas jobers”!
Lietussargs
4. aprīlī 10:08
Neviena veselības aprūpes sistēma nav gatava, ja vienlaicīgi gāžas liels saslimušo skaits. Ķīna ierobežoja tāpēc, ka burtiski ieslodzīja cilvēkus mājās, neļaujot nekontrolēti vīrusam izplatīties. Plus tas, ka ķīnieši valkā maskas, neskatoties uz to, stilīgi izskatās vai nē. Starp citu, masku valkāt ir ļoti grūti (parasto, es domāju), jo caur to grūti elpot un svīst seja. Ņujorkā liels cilveku blīvums un visi viesiem uz galvas sēž, tāpēc daudz kontaktu un slimo vienlaicīgi.
Beatrise Rozenberga
4. aprīlī 10:41
Tagad ir skaidrs kāpēc asv tik daudz inficēto un mirušo.viņi tur vairs neko nekontrolē.. . katastrofa sāksies kad sāks mirt , slimot mediķi !!!1 nebūs kas ārstē.
Melānija
4. aprīlī 11:02
Šausmīgi,te nu bija bagātā Amerika!
Ainars Vīndedzis
4. aprīlī 12:05
Neviens nav gatavs VISAM,ļoti labi izprotu cilvēku emocijas,ļoti.Salūza cilvēks,vienkārsi salūza.Visur pasaulē tā notiek,bet neskatoties uz to lielākā daļa ārstu ir "bruņinieki"!Paldies.Esat veseli!
Melānija
4. aprīlī 12:45
Paldies,AINAR,par labiem vārdiem.Cerēsim,ka izdzīvosim,turēsimies!
D. Bērziņa
4. aprīlī 14:35
Nebija gatavi, jo, lai arī Amerika ir izslavēta kā pasaules avangards, patiesībā daļa tautas ir manipulējami pamuļķi, prātiņu apēduši. Stulbi palikuši savā pašapmierinātībā un merkantīlismā, ar retiem izņēmumiem. Labāk paliks iecirties kā ēzelis, bet savas kļūdas nekad neatzīs. Un tas arī te parādās - sūta medmāsu drošā nāvē. Varbūt esmu netaisna šādā brīdī, bet nu patiešām tas uzdzina dusmas!
Bernarda Turanova
4. aprīlī 18:06
ko jus varat komentet ameriku skatiet ,vispar ,jums nezinot ,kados apstaklos strada musu medicina

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi