Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Pēteris Lejiņš
31. martā 07:39
Cienījamie, medicīnas darbinieki. Esmu, pēc profesijas dziednieks. Mani tautā (internetā) zina arī kā dziednieku Daugavieti. Es zinu, ka daudziem tautas medicīna ir sveša un daudzos mājo, pat, krasi izteikts naids pret dziedniekiem. Tomēr, tagad ir pienākuši laiki, kad jābūt solidāriem un iejūtīgiem. Vīruss ir jāuzvar ! Un panika, neziņa nākotnes priekšā, tautā ir jāaptur. Jūs, medicīnas korifeji, varat pārbaudīt, ka Japānā augstākajās mācību iestādēs tiek pasniegtas Teta dziedniecības prakses, kuras, jaunie ārsti, pēc tam izmanto cilvēku ārstēšanā. To, ka Japāna tīri labi tiek galā ar šo vīrusu, Jūs arī zināt. Mēs ar kolēģiem, esam starptautiski sertificēti Teta dziedniecības praktiķi, kas savu prasmi, šajā dziedniecības novirzienā, esam pierādījusi daudziem cilvēkiem. Tādēļ, es, lūdzu Jūs. Dod iespēju mums tiešā kontaktā ar Covid – 19 slimajiem pastrādāt. Dziednieks nekad nevar izdarīt cilvēkam ļaunu, ja vēlas viņam palīdzēt. Tāda gadījumā viņš palīdz vai, sliktākajā gadījumā, neizdara neko. Bet slimību saasināt nav iespējams. Mēs neiejausimies ārstu nozīmētajās procedūrās. Nekādā gadījumā. Mēs arī neprasām samaksu. Mēs, vienkārši, tīri cilvēciski, vēlamies palīdzēt līdztautiešiem.
Ella
31. martā 08:07
Kas te var būt vēl apspriežams?Prioritāte ir-glābt cilvēkus,kuriem vēl daudz nepadarītu darbu šai dzīvē,piem.bērni jāaudzina,jāstrādā,nodokļi jāmaksā,vienvārdsakot,kuri tikai vēl pusmūžā,vai pat jaunāki.Un nevis sagrabējuši večuki,ar ntajām slimībām,kuru mūžš jau tāpat gandrīz galā.Jo kamēr ventilēšanas aparāts nav pieejams,jo pie tā pieslēgts bezcerīgs seniors,blakus nomirst kāds jaunāks,ko vēl bija iespēja glābt.
Ella
31. martā 08:45
Un neprioritārie pacienti viennozīmīgi ir arī tie,kuri ir pārāk truli,lai būtu spējīgi aptvert situācijas nopietnību, un uzspļaujot visiem drošības pasākumiem,turpina dzīvot tā,kā VIŅIEM gribās,jo, redziet,viņiem likumi nav rakstīti.Tad arī maksājiet par savu ego adekvāto cenu, un mirstiet nost!Arī tādu dēļ nav vērts tērēt resursus.
lucija holstova
31. martā 08:52
Tas nozime, kuram ir nauda, tas dzivos. Kuram nav, lai spragst!
Edzus Zvejnieks
31. martā 09:01
Ellai, laikam gribi nosprāgt no bada ar tādu attieksmi, galīgi vecs jau vēl neesmu, bet man te viens mājās veikalā strādā, būs j\āsaka, lai ņem slimības lapu un pēc tam atvaļinājumu.
Janis Aleksis
31. martā 09:45
Bet tā jau tas ir bijis no laiku laikiem kam nauda,tam vara. Un kas spējīgs samaksāt tas arī dzīvo. A kam naudas nav un darbs nav,lai sprāgst nost. Tas nekas ka ir bērns jāizaudzina u.t.t Negribu lai mans bērns paliek bārenis dēļ kautkādiem biezajiem kam visi parējie pie kājas.
Zanda Zariņa
31. martā 10:58
Vienkārši nevajag krāsot tik melnas krāsas. Latvijā tā nebūs, jo mums ir rūdījums, 4 gadalaiki un savādākas imūnsistēmas, kā siltzemju cilvēkiem. Sargā sevi pats, un Dievs tevi sargās. Un dziedniekiem tiešām vajag dot iespēju. No tā medicīnas sistēma nenobruks. Un vispār - vīruss ir mākslīgs, tātad cilvēku veidots, tātad jāmeklē, kas viņu izveidoja un tātad jau ir vakcīna. Varbūt vajadzētu pameklēt vainīgo, nevis tramdīt cilvēkus. Par ko runājam, to izsaucam. Laimīgākus latviešus neesmu redzējusi. Ģimenes beidzot ir kopā. Viens otrs vīrs pat prasa sievai ,,ko vēl varētu padarīt". Izdegšanas sindroms pilnībā novērsts, veģetatīvā distonija pēkšņi visiem, kam tā bija - ir pazudusi. Latvietis atgriezies pie savām saknēm un mierīgi rušinās pa savu lauku īpašumu. Viens otrs, atsēdējies Rīgā, pārdomā vai nenopirkt pleķīti zemes. Vecmāmiņas beidzot satiek savus mazbērniņus. Vectētiņi māca mazbērniem vīru darbus. Ar makšķerniekiem pilna upe. Tie, kas mīl TV vai labi paēst, vispār ekstāzē. Paradīze. Izbaudiet laiku kontaktējoties tikai ar savu ģimeni. Kad vēl būs tāda iespēja? Jūnijā atkal iejūgsities darbos un leiputrija beigsies. Ekonomikā var sākt padomāt par jaunām iespējām un par latvisku, stabilu vērtību sistēmu, un saprast, kur tā bija sašķobījusies. Jā, tas ir karš, šoreiz tas būs tāds. Nu un? Ja bļausim visiem mēdijiem līdzi, tas ko mainīs"? Izbaudiet, ko dzīve jums dod.
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
31. martā 11:38
Tad, kad ASV u.c pasaulē vairs netiks galā ar Covid-19, tad sāksies īstais biznes. Vai nu tā būs Ķīna (visticamāk), vai ASV un sabiedrotie. Tie kuri izveidoja COVID-19 izveidoja arī vakcīnu. Neticu, ka nenokurienes vienkārši Uhņas tirgū kāds pēkšņi saslima. vispirms vajadzeja saslimt tam kas to dzīvnieku noķēra., apstrādāja utt. Jāmeklē ir sakne, tad dabūsim vakcīnu. Kaut kur jau tas slimais dzīvnieks ir noķerts, un nejau Uhņas tirgū tas pastaigājās. Meklēt vajag pirmssākumu. Kāēļ visas slimības rodas Ķīnā ?????!!!!!! Tur ir daudz cilvēku un no tiem ļoti daudz nabadzīgu cilvēku, kuri par 1 dolāru izdarīs jebko zinātnes vajadzībām.
juju
31. martā 13:22
Mēs esam kulturāla tauta. Sievietēm un veciem cilvēkiem vienmēr priekšroka autobusā. šajā gadījumā tikai jāsaprot virziens-pie Pētera vai pie dzīvajiem?
Melānija
31. martā 15:58
AIVITA,ļoti pareizi teikts,es arī domāju,ka ne no kā,nekas nerodās.un,kas tur īsti noticis,diezin,vai kāds kaut kad to uzzinās. Tāpat kā par cūku mēri,un vistu gripu- no kurienes,neviens nezina.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi