Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Normunds K.
24. martā 09:04
Protams, ka augs. Tāpat, kā Itālijā, vīruss ir izplatījies latenti, un ja vien mums nav kaut kāda superimunitāte, tad pamatīgs uzliesmojums būs. Ļoti labi, ka mums ir apzinīgi cilvēki, ielas ir tukšas. Iepretim nekompetentai un bezatbuldīgai valdībai, mums ir gudra un disciplinēta tauta.
anda berzina
24. martā 09:12
Jurijs Perevoščikovs, vai aizmirsi savu stastito ,CIETUMA.
Futs Bols
24. martā 09:42
Normund, necel paniku. Ja cilvēki būs apzinīgi, ievēros pašizolāciju un distancēšanos, tad nekāda uzliesmojuma nebūs, jo vīrusam nebūs iespēju izplatīties. Valdība ir izstrādājusi noteikumus, bet mums visiem tie ir jāievēro. Un mazgājam rokas.
Normunds K.
24. martā 09:47
Futbol, kāpēc tu cel paniku? Kremļa aģents esi ?
Melānija
24. martā 11:08
Pilnīgi paareizi viņš saka,nekur jau nepaliksim,kamēr tupinās braukt lidmašinas ar cilvēkiem,tikmēr saslimšanas ar vīrusu būs.Nu,bet būsim optimisti,darīsim visu,ievērosim visus norādījumus,un būs viss labi,IZDZĪVOSIM!
MorenaMoreena
24. martā 11:42
Varbūt jābeidz laist valstī vazaņkus
Kurmis Kurmis
24. martā 12:22
normund,valdība ir ļoti atbildīga!Mums jau 100 gultas bija sagatavotas,kad šeit nebija neviena inficētā,mums ārkārtas stāvokli noteica 12.martā ,kad valstī bija 8 inficētie!Toties bezatbildīgās IT un Spānijas valdības ārkārtas stāvokļus ieviesa,kad bija jau simtiem mirušie! Aizvakar ,kad IT ieradās ķīniešu ārsti,viņi brīnījās,ka kursē sab.transports un restorānos notiek tusiņi! Paskaties vismaz Panorāmā,ko saka IT un Sp.dzīvojošie latvieši!Paskaties,ko saka I.Nagla no Briseles,cik bezatbildīgi ir cilvēki!UK tikai vakar Džonsons noteica ārkārtas stāvokli,kad jau 335 mirušie!Tramps ASV grib mīkstināt karantīnas noteikumus un tu te pļurksti ,ka mūsu valdība nestrādā kā vajag!TFU!!!
Kurmis Kurmis
24. martā 12:28
Zīmīgi kā dara kremļa troļļi!Viņi latvieša rakstīto tekstu koriģē!Futbols raksta > necel paniku,tad kremļa žurka normundelis tūlīt raksta to pašu tekstu un pats būdams krievs otru apmelo un nosauc par kremļa aģentu! Normunds ir tipisks KREMĻA AĢENTS!
Futs Bols
24. martā 12:32
Normund, kā gan gudra un disciplinēta tauta varēja ievēlēt nekompetentu un "bezatbuldīgu" valdību? Kaut kas tavā troļļa tekstā neštimmē.
Futs Bols
24. martā 12:34
Jā, Kurmi Kurmi, zaglis sauc - ķeriet zagli. Krievs viņš gan nav, diemžēl latvietis.
Kurmis Kurmis
24. martā 12:44
>Fut bols!Tas ,ka niks ir normunds vēl nenozīmē,ka viņš ir latvietis!Nu pieņemsim nav latvietis,bet ar kremlina domāšanu!Tādi latvieši jau ir arī Saskaņā zariņi,urbji,rozentāles,aldermanes u.c. Sūdrabiņa arī bija it kā latviete no ārpuses,bet iekšpuses kolorado vabole!Zinām mēs šitos kremļa krančus!
Elisa Meijere
24. martā 13:49
no citu valstu pieredzes: ja inficēto skaits pieaugs līdz piem. 1500 tad vismaz 20%-25 no tiem ārstēsies slimnīcās, un no 300 vai, vēl pusei vismaz vajadzēs respiratorus, tas ir 150. Jau pie šāda cipara medicīnas sektora kapacitāte būs izsmelta. tāpat darbinieki nespēs turēt šo slodzi, ja minētais skaitlis būs pēc 1-2. men. Jautājums ir - ko Vinķele taisās darīt un kāpēc valsts neigādājas papildus respiratorus jau laikus un neapmāca , nepārstrukturizē citu profesiju darbiniekus uz med. personālu. Gribēju uzdot šo jaut. vakar tv, nepaspēju. Asv tūlit saksies vīrusa vilnis, kas arī nav gatava paredzemajam pacientu skaitam. Vardusakot, pastardiena!!
Dzintars Lielais
24. martā 14:46
Kurmis kurmis; gribi teikt ,ka vīruss inficēs tikai kremļa piekritējus. Nekā nebija,inficēs visus ,arī tevi. Tā kā neizspruksi !
Dzintars Lielais
24. martā 14:49
Futs Bols; tātad ASV ir nedisciplinēti,bezatbildīgi un pohuisti. Pēc tava teksta tā sanāk,jo tur visvairāk inficēto un viņi izvirzās pirmajā vietā pasaulē
Svētais Naivums
24. martā 15:02
> Dzintars Lielais Šodien 14:46 Ļielaisa, interesanta tavējam tā srādāšana, visu laiku ar pāris stundu intervālu komentus drukā. Baigi aizņemtais Ļielaisa, tik aizņemts ka grāmatu nevar palasīt. Tavējam darba vieta ir kremlinu troļļu ferma, ja?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi