Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
21. martā 07:49
Vakar mēģināju sazvanīt 8303 veselas divas stundas ..... bezceris ! '' MĒS ESAM GATAVI !!! ES ESMU GATAVA!!! '' suņa sieva Vinķele .
Svētais Naivums
21. martā 08:01
> Haks Piterss Šodien 07:49 Pīķerssss atļaušos painteresēties kāds bija tavas zvanīšanas iemesls, traucēt sazvanīt tiem kuriem patiesi ir nepieciešama palīdzība? Kāda vajadzība vienam interneta trollim ir zvanīt uz vīrusa tālruni?
Līga Kozlova
21. martā 08:52
Nevienam neliekas dīvaini, ka runa iet tikai par ārzemēs bijušajiem, bet kad būs runa par vietējiem. Laikam tikai tad, kad mūs kraus kaudzītē līķu maisos.
Līga Kozlova
21. martā 08:55
Kad sāks domāt par vietējiem, netikai par ārzemniekiem.
Līga Kozlova
21. martā 09:04
Ja cilvēk var pievērsties tikai teikuma metaforiskai piezīmei, man tiešām žel, jo, ja nepamanīji valstī risinās daudz nopietnākas problēmas, kā piesiešanās frāzei.
Haks Piterss
21. martā 09:08
toties Grobiņas Sporta centrā sporta dzīve kūsā pilnā sparā ! Acīmredzot attiecīgā vadība liek savu galvu un amatus ķīlā , ka koronavīruss tur neparādīsies .... Pats par sevi saprotams , ka pēc pirmajiem saslimušajiem atbildīgajām personām būs jāpamet tik ļoti iesildītie krēsli !
Viktors Krickis
21. martā 09:23
Gudra ārste, reklamējas pat "Draugos"!
Ainars Vīndedzis
21. martā 09:26
Haks Piterss ir muļķis.Oficiāli neņemt galvā šo lopiņu.
Svētais Naivums
21. martā 09:42
> Līga Kozlova Šodien 08:55 Kas tāds īpašs attiecībā uz "vietējiem" būtu ko domāt? Domāt ikvienam vajag pašam ar savu galvu, būt pēc iespējas uzmanīgiem un piesardzīgiem ikdienas gaitās.
Susī
21. martā 10:03
Tagad uzklausīsim katra kaut kāda ģimenes ārsteļa viedokli? Tas viss jau ir rakstīts un stāstīts vismaz 100x! Bet, atrodas kārtējā biznesmene, kas saucas -ģimenes ārste, lai pareklamētu savu kantori-salonu! Acīmredzot tik švaki iet ar biznesu, ja izmantojot pat Koronavīrusu tik izmisīgi jāreklamējas. Nu, reāli smieklīgi!
Aiva Atte
21. martā 10:24
Cienījama Latvijas valdība,sniedziet cilvēkiem sīkaku info.Cik ir izveseļojušies?Cik smago slimnieku?To ka katru rītu parādās tikai info par saslimušajiem rada tikai paniku!
Svētais Naivums
21. martā 12:29
> Aiva Atte Šodien 10:24 Nu un ko tavējai īpašu dos šī bezjēdzēgā informacija? Latvijā smagi slimo nav, visiem inficētajiem simptomi vieglā vai ļoti vieglā formā. Paniku rada tikai aitas Aivas un līdzīgie. Kāda tavējai daļa par to cik saslimuši, vai izveseļojušies, rūpējies pati par sevi un viss būs labi. Ieteikums, ja esi tik sensetīva pret ziņām, nu neklausies un neskaties tās ziņas, būs vieglāk. Pati sevi "neuzvelc" un dzīve kļūs daudz vienkāršāka.
Līga Kozlova
21. martā 14:54
Svētais naivums, zin, kas būtu jādara jābeidz radīt iespaids, ka viss ok. Rādiet patieso realitāti kāda tā ir. Kā to dara daudzas citas valstis.
Dzintars Lielais
21. martā 16:09
Līga Kozlova: svētā pastala un sēņu vecis ibn Ribovskis ir divi,veci prātus izkūkojuši penši,kuri ik pa brīdim uzturas Aptiekas ielā. Uz viņiem nav ko apvainoties! Drīzāk pažēlot......

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi