Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
juju
22. martā 08:04
negribu īpaši nevienu satraukt, bet pēc satatistikas vecāki cilvēki mirst. un tas vīruss ir pensionāru vīruss,lai tiktu vaļā no tiem. jo visās valstīs ir vajadzīgi jauni, veselīgi nodokļu maksātāji. no Ēģiptes laikiem nekas nav mainījies-mēs visi parastie strādnieki esam vergi saviem kungiem. par darbu saņemot tik daudz,lai nenomirtu badā. nu nav mums liekas naudas izklaidēm kā tas ir mūsu kungiem. un vīruss kak raz palīdzēs,lai kungi tiktu pie vel lielākas naudas.
Dzintars Lielais
22. martā 08:11
juju: tavi spriedelējumi ir pilnīgs absurds. No vecāka gadagājuma mirst 3-4% ,tas ir maksimums,abet mutējot vīrusam sākuši mirt arī jaunie,līdz 30g.
juju
22. martā 08:25
Dzintar, lai būtu absurds. Bet mirst tie,kam vājāka imūnsistēma. Stiprie izveseļojas.
Aiva Atte
22. martā 09:41
Tātad no raksta jāsecina,ka neviens nezina vai nedalās ar informāciju kā ir ar pārslimojušiem cilvēkiem!
Anita Groholska
22. martā 10:14
Lasiet pasaules zinas...mirst jauni cilveki,viriesi berni...Sis covid19 ir naves nesejs Nestasta taisnibu mums,slepj.visu aiztaisit ciet ari tranporta kustibu.Lai ir vala veikalu un aptiekas Bet tos cilvekus,kas tur strada nodrosinat kartigi ar izolejosu apgerbu,maskam,cimdiem,cepurem.Joki seit nav vieta Un sedet majas Uz veici,lai iet viens cilveks no gimenes.Japarcies,jaatbrivojas no covid19 briesmona.Lai viss put ara,kads bizness,saksiet visu no nulles.Galvenais izdzivot.
ella osa
22. martā 10:50
Nu jauki,sākumā mums LV centās iestāstīt, ka mak skas nepasargās, izrādās, ka tomēr pasargā gan. Klaja patiesības slēpšana visās jomās. Laikam bija bail, ka cilvēki tiks pie maskām, un papildus piegādes, lai būtu vismaz medķiem, nespēs nodrošināt. Es arī varēju lietotmaskas, bet ieteikumu ietekmē nelietoju, atstājot trakākiem laikiem.. un tiešām nav dzirdēts, ka pēdējā laikā var no jauna iegādāties sejas maskas. Ar mums manipulē augšām vajadzīgajā virzienā. Ja trūkst masku, svarīgi ziņot, ka tās nepalīdz. Ārzemēs un 1 prāmja ir tikpat ventilācijas iekārtu kā veselā Ogres slimnīcā, attiecībā uz ekipējumu ir par ko aizdomāties, gribam zināt cik LV ir plaušu vent.iekārtas!
Ainars Vīndedzis
22. martā 11:33
Ella Oša ir dezinformatore!LR neko neslēpa,es Jums pateikšu ka Francija gan slēpa,varbūt neapzināti.
Irena Nelsone
22. martā 11:55
No nāves neviens nav pasargāts.. agri vai vēlu tā pienāk.. vai ar covid19, vai ar ko citu.. tāpat kā pirms 2000 gadiem vai 100 000 gadiem.. Šajā ziņā nekāda PROGRESA NAV < ... kaut kas jau uzlabojas, bet ne cilvēka dzīves beigas.. tās visiem ir vienas un tās pašas .. :) Tikai parasti par to neraksta ziņās, lai netraumētu alkatības apsēsto rietumu patērētāju, .. un netraucētu tam negausīgi pirkt bezjēdzīgus krāmus un tā sildīt globālo ekonomiku... :)
EDGARS BRANDAO
22. martā 12:22
Šitas baigi labs! No raksta var noprast, ka seksam jābūt ne ilgākam par desmit minūtēm! 👌 😂
andre
22. martā 12:41
vnk musu veselibas ministrija nevar pat maskas dabūt aptiekās . par ko vinkele naudu saņem ?
Rebeka
22. martā 22:10
Tajā visā vīrusa padarīšanā ir kaut kas sirreāls, kaut kas tāds, kas nepārtraukti nonāk pretrunās, pilnīgi pretējos viedokļos, kas robežojas galējībās. No tā tikai skaidrs, ka nevienam nekas nav skaidrs. Vēl vajag kādam dezinformatoram, sensāciju medniekam safleitēt, un eļļa ugunī! Varbūt vērts uztvert Covid līdzīgi kā gripu, nevis mēri.....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi