Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
anda berzina
11. februārī 14:58
Tad kadel vel lidz sim nav slegtas Kinas robezas ,kiniesi vazajas kur viniem tik ,kur bija sis te gudrinieks decembri ,kad sakas viruss,mute bija aizlimeta vai.
Haks Piterss
11. februārī 15:26
Šitos panikas cēlājus vajag izolēt no sabiedrības !
Kristaps
11. februārī 15:39
ieraudzīsim pirmos zombijus ?
Sandis Pandis
11. februārī 15:52
Skorbulis nāk!!!
Dzintars Lielais
11. februārī 16:16
Tas ir tikai sākums,šoreiz vairs ar maskām cauri netiks. Pilnīga taisnība viņam,ja vīruss ir kādā valstī viņš turpinās izplatīties. Zelta miljards paliks....
Lilje Tento
11. februārī 17:44
Bet Latvijas valdība nedara neko. Kā parasti. Joprojām pie austrumu robežas darbojas krievu bizness, kas transportē ķīniešus un vjetnamiešus iekšā Latvijā. Tāpat vajadzēja pārbaudīt visus aziātus, kam ir bizness Latvijā, jo viņi droši vien apmeklējuši Ķīnu Jaunajā gadā. Bet klusums, nekas nenotiek. Latvijā kā parasti atmodīsies, kad būs jau par vēlu. Tāda mums valdība.
Beerdrinkers Von Kowelenz
11. februārī 17:57
Dzintjaruha, tavu krieviju vīruss skārs pirmos. Un zini, kas ir interesanti? Eiropieši to infekciju izslimo. Bet krievi ir aziāti, aziātu gēni. Tad nu grūtāk klāsies.
Jurģis Kalniņš
11. februārī 18:14
Pie vainas ir 5G, nevis koronavīruss ! 5G spēcīgais starojums novājina imunitāti ! Tie kuri tic troļļu koronavīrusam, ir melu propagandas upuri, - lētticīgi ļautiņi...
Jurģis Kalniņš
11. februārī 18:16
Ir 5G - ir koronavīruss, nav 5G - nav koronavīrusa !
Dzintars Lielais
11. februārī 21:07
>Beerdrinkers Von Kowelenz: atvaino,bet tava zatočka točna nav latviska,drīzāk aziātiska un krievi nav aziāti,to jau tev visgudreli vajadzēja zināt....
Geņa Koloradoss
11. februārī 21:35
Īss rakstiņš. Gluži kā nevienam nerūpošā cilvēka dzīve. Bet Hipokrāta zvērestu lauzušais ārsts Apinis teiks: pirmie mirs smēķētāji. Kā ārsts tā var pateikt, ja zinām, ka smēķēšana būtībā ir atkarības slimība.
Vents Cīrulis
11. februārī 21:49
Cilvēce jau neizmirs, tā ka nav ko uztraukties. VISSLIKTĀKAJĀ gadījumā paliks tikai izolētās kopienas - ciltis Brazīlijā, un citās vietās. Un varēsim sākt visu progresu no jauna.
Edzus Zvejnieks
11. februārī 21:55
Ja tiešām saslimtu tik daudz, tad mirstība nebūtu 1%, jo vienkārši tik milzīgu skaitu nebūtu , kas ārstē.
Vents Cīrulis
11. februārī 22:06
"..vienkārši tik milzīgu skaitu nebūtu , kas ārstē." Visi saslimušie jau jau nenomirst. Citi nomirst, kaut viņus cenšas izārstēt. Citi izdzīvo, kaut viņus neviens neārstē. Neķer kreņķi, vienkārši esi veselīgs :)
Tetovē Jelgava Siga Walter
12. februārī 01:13
No vecuma , no bada , no gripas , no citādiem vīrusiem mirst daudz vairāk cilvēku dienā nekā no korona vīrusa :/

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi