Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
7. februārī 08:03
Ja būtu zinājusi,ka 24.janvārī slēgs pilsētu,būtu aizbraukusi: interesanti uz kurieni? Vēl kaut kur ,kur kādu aplipināt ar to zarazu....
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ingrīda Kalviņa
7. februārī 10:03
Nevajag ēst visu pēc kārtas, kas neturas pretī- čūskas. siskpārņus visu pārējo. Pirms kāda laika esmu bijusi Ķīnā, nedaudz tur padzīvoju un sapratu, ka ķīnieši ir īpaša "suga" , viņiem domāšana ir visai īpatnēja...Par Pekinā uz ielām bija netīrība; viņu "restorānos" akvārijos peldēja jau beigtas zivis, kuras tika piedāvātas sagatošanai; samazgas tika izlietas turpat uz ielām...Par ādu, vilnas un citu izstrādājumu iegūšanas veidu, nemaz nerunājot. Iespējams, ka ar šo vīrusu viņiem tagad ir jāsamaksā par savu dzīvesveidu. Tikai žēl inficētos cilvēkus pasaulē, kuri tika aplipināti, jo ķīniešu valdība noklusēja katarstrofas patiesos apmērus un izplatīšanās veidu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Edvīns Osis
7. februārī 14:50
Kā tas notiek: masu mēdiji atrod satraucošu, emocionālu stāstu no nelaimē esoša cilvēka vai nelaimes skartās vietas, un tad pasniedz to publikai, lai vēl vairāk uzkurinātu spriedzi! Tur pat nav jābūt izglītotam cilvēkam, lai to saprastu. Mākslīgi uzkurināta spriedze, satraukums, ažiotāža caur masu mēdīju strapniecību. Realitāte ir tāda, ka satraukumam nav pamata! Palūkojaties salīdzinoši uz situāciju no globālā mēroga, palūkojaties uz vietu, kur jūs pašreiz atrodaties un novērtējiet savu organisma stāvokli. Mans baiļu un satraukuma līmenis ir 0 %. Kā tev šķiet vai šī raksta mērķis bija radīt tevī satraukumu un šausmas vai arī motivāciju staigties palīgā šai ģimenei? Ir labi padomāt, par to, kāda doma slēpjas aiz šī raksta (tā patiesais mērķis). BINGO! Cilvēki, kas ir izmisumā, neziņā pieņems un darīs visu, ko tiem dos vai liks. Tā ir cilvēku daba, ko var viegli izmantot, lai kontrolētu masas. > "Es nezinu, vai tādi cilvēki, kā mēs, kas ieklausījās valdībā un palika Uhaņā, pieņēma pareizo lēmumu." Ir piemērs, no kā mācīties.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
MP
9. februārī 07:00
BBC ar šāda raksta publicēšanu grib pateikt pasaulei ka gadījumā, ja notiek kas ārkārtējs, netici valsts pārvaldei, nepakļaujies tās noteikumiem. Ja jūties slims, nesēdi mājās, apciemo radus un draugus!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Arita Takahashi
10. februārī 16:13
Nu nevajag vienai ģimenei 10 cilvēku sastāvā dzīvot vienistabas dzīvoklī (iespējams, bez labierīcībām). Un valdībām un pašvaldībām nevajag aplikt, piemēram, Rīgas iedzīvotājus ar sodu par to, ka uz katru ģimenes locekli ir 20 kvadrātmetri. Jo ja sāk dzīvot tik saspiesti kā vistas Ķekavas vistu būrī vai kā Ķīnieši savā vienistabas dzīvoklī, tad kļūst neiespējami kādu saslimušo nodalīt. Un vēl - visus 80-gadīgos "tēvus" un "mātes", kas ir saslimušas ar to koronavīrusu vajadzētu nevis ārstēt, bet ātri iemidzināt un likvidēt kā pasauli bioloģiski piesārņojošu objektu. Un tās māsas, kas katru dienu, slimas būdamas, skraida pa pilsētu un sēž slimnīcas rindā, lai tēvam rezervētu vietu slimnīcā, katru dienu inficē vismaz 10-20 citus cilvēkus un samazina savu iespēju pārvarēt slimību, jo neievēro gultas režīmu. Viņām vispār būtu jāguļ gultā un jādzer karsta tēja no rīta līdz vakaram nevis jāskraida apkārt. Citādi - protams, man žēl, ka visa tā ģimene saslims un aizies bojā. Laikam viņiem maz naudas un nevar nevienai slimnīcas amatpersonai iedot pietiekami lielu kukuli, lai kaut kā uzlabotu savu situāciju.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi