Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Lilje Tento
27. janvārī 18:32
Rozentāle, tas nav tik vienkārši!
Lilje Tento
27. janvārī 18:34
Ja, tas būtu tik vienkārši, tad tur neietu tādos aizsargtērpos. Kauns, Rozentāle!
Lilje Tento
27. janvārī 20:03
Bērziņam. Naivs esi. Viņa jau ir pierādījusi, ka viņu interesē tikai nauda un nevis medicīna. Bail no tādām "speciālistēm"!
Egle
27. janvārī 20:04
jums tas pleijeris ir pēdējais sūuuuuuuūuu, es varbut rīt no rīta varēšu to video noskatīties
Kristīne Koršakova
27. janvārī 23:24
Rozentāles kundze visu nestāsta, šis vīruss izplatās jau inkubācijas periodā. Bija raksts vakar, aizvakar? Es saprotu ka ir zinoša dāma, bet šis nav standarta gājiens manuprāt.
Cilvēks ar suni
28. janvārī 00:16
Zinot šās dāmītes darba stilu, epidēmijas gadījumā iespējams ka mirstība Latvijā būs pie 60%. Viņu ieraugot atceros kā žurnālisti pieķēra veselības ministri Baibu Rozentāli izmantojam darba auto. Plkst.7.30 no rīta pie Tallinas un Brīvības ielu krustojuma piebraucis svaigi nomazgāts "Audi A6". Šoferis apstājies un kaut ko gaidījis. Pēc brīža parādījusies arī veselības ministre, taču, ieraugot "Nekā personīga" kameru, pagājusi garām melnajam "Audi" un devusies uz trolejbusa pieturu.
Rolands Kviesis
28. janvārī 00:17
Baiba.. Labāk pastāsti kas tas par zarazas vīrusu RĪGAS DOMĒ, kad visiem tik zagt intrigas vērpt, tikai ne strādāt..
jabis
28. janvārī 08:40
nesapratu - vai ta mirst no korona vīrusa vai kā cita. No gripas jau arī nemirst, bet no komplikācijām?
Ervins Abols
28. janvārī 09:11
Atradusies eksperte, pasaulē pirmo reizi ar tādām šausmām saskārušies, bet te jau kaut kādai Rozentālei viss kārtībā. Tas nav gonoreju ārstēt.
Sanda Gūtmane
28. janvārī 09:55
Tikmēr virsraksts mazliet zemāk -"Vīrusu var nodot arī inkubācijas periodā, kad simptomu vēl nav". Nu gudra mums tā galvenā infektoloģe, malacis.
Ērika Cīrule
28. janvārī 10:16
Neaizmirstiet ka Ķīnā ir normāli spļaut uz ielas , ēdnīcā ēst un turpat nospļauties , mest zemē ēdiena atliekas un darīt citas cūcības. Palasiet Ulda Tīrona rakstus ( žurnālists kas tur ir bijis) , pameklējiet gūglē utt. Tapēc mums šis vīruss nav bīstams. Mēs tā nedarām ! Tas tāpat kā ar cūku gripu - visi brēca , tur mira , bet pie mums tā bija viegla slimība.
Alida Djatlika
28. janvārī 11:27
Piekrītu Ērikai Cīrulei. Ķīnieši ir briesmīgi netīrīgi, to varu apliecināt tāpēc, ka man ar viņiem ļoti bieži ir tiešs sakars. Nevar teikt ka pilnīgi visi, bet pati lielākā daļa gan. Vīņi ap sevi atstāj musuru kaudzi un vēl neaizmirsīsim to, ka viņi ēd visu, kas pagadās- tārpus, žurkas, suņus u.t.t.
jabis
28. janvārī 11:39
nu Aļida - par to netīrību, tā nu gan nav taisnība, pat ja par mēru ņem latviešus
jabis
28. janvārī 11:49
vēl, Aļida, tu jau trīs reizes būtu pievēmusi virtuvi, ja tev būtu jāpagatavo žurka, bet ķīnieši māk no tās uztaisīt delikatesi, varbūt tu neesi latviete, bet tomēr ar savu domāšanu esi no kūtspakaļas
Alida Djatlika
28. janvārī 12:04
JABI, tu pats esi no kūtspakaļas izlīdis. Nevajag tēlot to, kas neesi un nevajag izlikties ka zini to, ko vispār nezini.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi