Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
28. janvārī 07:34
Latvijā varēja kautkā pastiprināti kontrolēt ieceļotājus no Ķīnas. Bet laikam kamēr nebūs kādi 100 miruši, neko neiesāks. Tas noderētu arī profilaksei pret gripu vai citiem vīrusiem. Preventīvi izdalīt sejas elpceļu aizsargfiltrus. Tas nemaksātu miljardus, bet iespējams kādu pasargātu. Bet pie mums tikai uztaisa interviju ar Rozentāles frizūru un viss oki poki.
Dzintars Lielais
28. janvārī 07:37
Lūk,tieši viņa rīkojas vispareizāk,sēdi mājās un nebizo apkārt! 99% to neapjēdz....
Svētais Naivums
28. janvārī 07:48
> labais rabīnsŠodien 07:34 Nevajag celt priekšlaicīgu paniku, bet vajag ievērot elementāras lietas( neēst visādus dranķus, mazgāt regulāri rokas, nekulties pa vietām kur uzturās daudz cilvēku). Vakar Rīgā, viena kundzīte sev bija uzkabinājusi to masku. Ja kāds domā, ka tā maska viņu glābs un pasargās, lai lieto. Nevajag celt ažiotāžu, lai nu visi skrien meklēt "maskas".
Svētais Naivums
28. janvārī 07:59
> Dzintars Lielais Šodien 07:37 Ļielaisa tavējs kā "izcils domātājs" varētu pastāstīt, kā mūsdienās cilvēks var visu laiku sēdēt dzīvoklī un pilnīgi nekur nedoties( pat uz veikalu)? Var jau protams ēdamo sūtīt internetā, bet nav jau garantijas ka kurjērs tev neatvedīs ifekciju. Tā kā sēdēšana istabā diez vai ir glābiņš. Arī "masku" lietošanai ir tikai psiholoģiska nozīme, arī "masku" var apšķaudīt un apgrābstīt tādējādi inficējoties.
Mihail 1971
28. janvārī 08:07
Zadalbaļi ar to vīrusu. Ticat vai nē, bet pēc nedēļas būs cita sensācija ko apspriest un bazunēt, kaut arī inficēto būs vēl vairāk, vīruss būs jau otrajā plānā, ja vispār par to vēl runās...
Renārs Zeire
28. janvārī 08:25
Kapēc Latvijā vajadzetu pastiprināt pārbaudes? Vienkārši ar Ķīnu jāslēdz robežas un lieta darīta , kā to jau izdarija vairākas valstis .
Ainars Vīndedzis
28. janvārī 10:53
Renār,tūliņ ,tūliņ slēgsim savu Latvijas robežu ar Ķīnu! ;D ;D ;D Malacis Agnese,lai viņai veselība!;)
Salvis Dišlers
28. janvārī 11:33
Evakuējiet latviešus no Ķīnas! Rinkēvičs kur skatās?! Veselības Ministrija kur skatās?!
Dzintars Lielais
28. janvārī 11:46
>Svētais Naivums ibn zirga galva,tev ar mazo galvu to nesaprast,nemaz necenties. Jo tev taču viena doma galvā,kā tikt uz veikalu un pierīties, :)
Daina Uhnala
28. janvārī 22:44
Par tām maskām.. Piemēram, Japānā tā ir ikdiena, tomēr maldīgi domāt, ka to valkātāji ir bailīgie nesaslimt gribētāji. Masku lieto ja esi apslimis, iesnas, sāpošs kakla utt. Tur nav iedomājams, ka tu ar iesnām un bez maska šiverē pa veikaliem vai citām sab. vietām.
Geņa Koloradoss
28. janvārī 23:15
latviešu sievišķis pozē pie kanalizācijas grāvja ķīnā

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi