Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
37 komentāri
Sakārtot:
Vecais
6. novembrī 21:16
Tā viņš ir. Tā Viņķele ir nekatras dzimtas veidojums.
Tviter Šmiter
6. novembrī 21:25
Ministre NĀVE.
MikeKoglin
6. novembrī 21:34
Viņķele ir paskuda ,tas jā,bet.....kas ar streikiem mainīsies????nekas.Pilnīgi nekas nemainīsies jo valstij nav naudas un citās nozarēs cilvēkiem arī gribas ēst siltas pusdienas untt.Streiki,piketi un pārējā huiņa,neko nedos.Ir nepieciešams un jo ātrāk jo lāk,Viss Latvijas streiks visās nozarēs kaut uz 24 stundām..pilnīgi jāaptur jebkāda darbība ,jebkādos darbos..pilnīgi jāparalizē visa LV un tad..tad gandoni saeimā apdirstos ,bet.....tā biha vienkārši mana filmu cienīga fantāzija.
MP
6. novembrī 21:38
Ko te Jūs kapeikas skaitat. Latvijas Valsts mežiem kontā žāvējas 100 miljoni! Iejat LVM mājaslapā un apskatat gada pārskatu! Es gan uzskatu, ka tā būtu novadu nauda, no kuriem tie meži izzāģēti. Priekules novadā uz 5 tūkstoš iedzīvotājiem viens ģimenes ārsts!
labais rabīns
6. novembrī 22:40
Te ar šiem plakātu protestiem nebūs līdzēts. Valstij nauda ir. Tikai dalīties negrib. Nah*&%$ šitos ministrus!
Ainars Apsitis
6. novembrī 22:42
Sen zinaams, KAS ir Vinjkele jebkuraa jomaa, jebkuraa ministrijaa pavazaajusies! Kur vieta - tikai radio lasiit beerniem pasakas savaa maigajaa, shljupstoshajaa balstinjaa! Pat ar riteni nejeedz ripot, tik izraisiit avaarijas!
Melānija
6. novembrī 22:44
Ne jau Viņķele pirmā neatkarības gadu veselības ministre,tie ir bijuši vairāk,bet neviens tā īsti nav gribējis veselības aprūpi sakārtot,un tā tas ir gājis 28 gadu garumā,diemžēl.Valdība grib būt laba visiem,dod visiem pa saujiņai,bet neviena nozare tā nopietni nav sakārtota.
JĀZEPS DŽEDAJS
6. novembrī 23:06
JA NU LABI Bet LATVIJĀ nav ražošana Visiem vajag naudu skolotājiem ārstiem PENSIONĀRIEM BĒRNIEM Bet 1 vajag ARMIJAI TAD POLICIJAI TAD BĒRNIEM Nu labi iedos ārstiem Bet tādā stilā dzīvojot LATVIJĀ NEBŪS KAS DZĪVO ĀRSTIEM VAJAG 5 STABI BET TALSU RAJONĀ PIEDĀVĀ ALGU PAR 30 EIRAS PA DIENU Un cik pelna cilvēki LATGALĒ Ko tad un kā ārstes tie ārsti ja tiem cilvēkiem jau tagad NAV NAUDAS Tad par kādu naudu viņš ārstēsies..Un vēl AM NAUDU DOD BET jums ir ļoti daudz lieku cilvēku kas saņem labas algas NAV KĀRTĪBAS VN Un pēdējais naudu vēl ir VAJAG GUNTIM AR ANDRI MAZĀK ZAGT ZAGT UN CITI ARĪ ZOG ZOG Un nauda tiek iztērēta nevajadzīgiem darbiem un projektiem LATVIJĀ VALDA BARDAKS
Cheeer
6. novembrī 23:23
Ne jau Fūrmanis, Vai Viņķele te vainīgi. Kādam izdevīgi viņus sarīdīt un novērst uzmanību no īstajiem iemesliem kas ir nepareiza budžeta sadale, nepareizas prioritātes. Finansējums veselības nozarei Latvijā ir otrs zemākais Eiropas Savienībā, turklāt nākamgad veselībai kopumā ieplānots atvēlēt vēl mazāk nekā 2019. gadā – zem 3,8 % no iekšzemes kopprodukta, lai gan PVO vairākkārt Latvijai norādījusi, ka 5 % ir minimālais slieksnis. Vācijā, Zviedrijā, Itālijā Spānijā UK tas ir ap 11%, vidēji Eiropā 8%! Protams jāseko arī līdzi kā šie līdzekļi tiek tērēti (apgūti), īpaši lielajās slimnīcās!!
MP
6. novembrī 23:48
Kas vainīgs ka valstī nav naudas? Ja esošie politiķi pārņēma valsts varu, bet nenorāda un iepriekšējo kļūdām, nelabo tās, bet saņem to pašu un lielāku algu, tad parakstās uz esošo bardaku. Ārvalstu "investori" 2018. gadā no valsts izveduši 1,8 MILJARDUS! Nu ne jau no jaunuzceltajām rūpnīcām gūto peļņu, kaut ir izņēmums, Kronospeis Rīga, pelnošākais privātuzņēmums Latvijā, Lihteinšteinas aristokrātijas uzņēmums 120 miljloni peļņa, paradokss, pārstrādā Latvijas kokus!!! Publicējies Svešbanku izvesto kapitālu!! Tur aiziet Latvijas nauda! Ja ārsti vēlas lielākas algas, tad viņiem, un visiem citiem (skolotāji, policisti, armija u.t.t.), nevis jākaujas par drupačām, kas paliek no svešo apēstā pīrāga, bet jāuzstāj uz jēgpilnu valsts ekonomiku.
aivo davidson
7. novembrī 00:26
Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps, cīnās pret Sorosu pašā Amerikā ! Viņķele netika ievēlēta bet tika pie amata! Kādēļ Soross palīdzēja! Laundara Džordža Sorosa ietekme Latvijā lasiet: https://m.sputniknewslv.com/politics/20191013/12596752/caursitot-griestus-soross-ietekme-latvijas-politiku.html
Ainars Apsitis
7. novembrī 02:14
Nedod Dievs, ka tik nesaak veel publiski pinkshkjeet!.....
Ainars Apsitis
7. novembrī 02:27
Vinjelei patiik iedvesmot sabiedriibu ar zheelumu un un asaraam! Paskatieties intervijaas!
Arturs Berzins
7. novembrī 03:26
Grūti pateikt kam taisnība bet ārsts ir augstāks nekā ministre nevar ieņemt krēslu nepārtraukti un stingri turēties. lai tik streiko
Mara Brige
7. novembrī 07:35
Vārdi "NAUDAS NAV" vienmēr tiek teukti ne tiem, bet runājamiem. Laikam mediķi nedod Saeimai to, ko tā gaida no viņiem. Par tām algām - man, pensionārei, mati ceļas stāvus: man ir maģistra grāds, augstskolas izglītība, visu mūžu esmu strādājusi uz 1 1/2 ub 2 slodzēm, stāžs 30 +, bet pensija nesastāda ne pysi no mediķu minimālās algas. Tajā pašā laikā zinu, ka dzelzceļa meddarbiniece laboratorijā, aizejot pensijā, saņēmusi 500+. Zinu arī, ka viena ļoti švakra zobārste, kas pa SAVU konveijeru saņēmusi augstskolas fiploma, tagad cer uz 10OO+ algu pa savu KONVEIJERU. Nu negribas gan, ka man uz viņu rēķina tiek tāda pati pensija kā mūžīgajam bezdarbniekam pa blatu. Staro citu- cik reizes mūžā vesels cilvēks var saņemt bezdarbnieka pabalstu jeb ir kategorija, kas ir dzīvrs mākslinieki un pabalstus saņem mūžīgi, edot pie lzbas veselības.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi