Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Noyb
2019. gada 12. septembrī 08:59
Man liekas ka mani grib ne tikai lai butu divains(daleji esmu) bet grib lai ari uz Tvaiceni eju papildus nepamatoties sodiem|likvidacijai. Priekskam? Ja ikdiena neprovoces un neatkartosies 'i' piemeri tad man nebus iemesla rakstit. Rakstisana jau ir pasaizsardzibai. Citadak jai nevaru informet kas ap mani notiek. Nesen ari mierigi vizinajos testa vajadzibam bet atkal sakas veca dziesma..cik var mocit?
Garāmejot
2019. gada 12. septembrī 10:08
Ja mājās ir zviedru siena , vai cita iespēja , kur var veikt pievilkšanos pie stieņa , tad izstieptām rokām uz augšu satveram stieni un paliekam karājoties pāris sekundes , tā , lai kājas pie grīdas neskartos . Ja ir sāpes , tad var arī tā , lai kājas atbalstās pret grīdas virsmu , bet viss ir jādara ļoti uzmanīgi un katram cilvēkam tas ir individuāls pasākums atkarībā no viņa iespējām un problēmas novērtējuma . Karājoties ar izstieptām kājām ceļam tās abas kopā uz priekšu 90 grādu lenķī . Ja to grūti izpildīt , sākumā var darīt ar nedaudz saliektām kājām . Tas darbojas uz vēdera preses muskuļiem un sasniedzot ar kājām šo 90 grādu lenķi , Lēni laižam kājas lejā , izejas pozīcijā . Te darbojas muguras muskuļu grupas . Ielpa , kad esam taisni , izelpa , kad kājas lenķa stāvoklī . Darām , cik varam , bet vismaz desmit reizes katrā piegājiena vajadzētu . Piegājieni divi līdz pieci . Vingrojums ir ļoti efektīvs pat tad , ja ir skriemeļu disku nobīde , bet viss jādara ar izjūtām , ievērojot sāpju signālus . Ja ir citas problēmas , teiksim , noturēties karājoties pie stieņa , tad dariet visu pakāpeniski . Vienu reizi , tad vairāk u.t.t. Tv reklamē pretsāpju līdzekļus lietot , ja sāp mugura . Tas ir ļoti sarežģīts temats . Ja sāp roka , vai kāja , tad reizēm var lietot šos pretsāpju līdzekļus un ziedes , bet mugurai tos pielietot ir bīstami . Ja cilvēks sāpju periodā turpina aktīvu dzīves veidu , skrien , ceļ smagumus u.t.t. , tad lietojot šos pretsāpju var nesajust robežu , kad var apdraudēt iespiest , vai pat nogriezt skriemeļos iespiesto nervu un tad paši saprotiet , var palikt nejutīgi kāju pirksti , kāju daļas u.t.t. Sāpes , tā ir indikācija un signalizē par problēmām , kuras ir Jārisina pareizā veidā . Ja sāp kāju īksķi , tad gandrīz 70 % gadījumos var teikt , ka ir iespiests muguras jostas vietas nervs un pati mugura šinī gadījumā var arī stipri nesāpēt . Lietojot pretsāpju līdzekļus var izsaukt arī podagras lēkmes , jo visi pretsāpju līdzekļi darbojas arī uz nierēm . Ja ir muguras apaukstējums , tad var arī uzlikt plāksteri , vai iedzert pretsāpju līdzekli , bet , ja mugura sāp hroniski dēļ disku un skriemeļu deformācijām , tad ir jāveic uzmanīgi šie specifiskie muguras muskuļu vingrojumi . :)
Noyb
2019. gada 12. septembrī 12:22
Apnik jau rakstit ka neesmu dieviba. Citadak ierobezojumu kukla nebutu. -_- Ari pirms 'i' un skolas laikos bija. Tas neradas peksni..no gaisa.
Noyb
2019. gada 12. septembrī 12:23
Tapec jau dzeltena krasa darbojas jo Made in Germany nemuld.
Juhans
2019. gada 12. septembrī 16:30
Nu, nevar abi guļus gulēt uz muguras, tikai googlēt var.
hghghghghg
2019. gada 12. septembrī 17:11
kas suka tiem nekas nesap

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi