Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Nazars
2019. gada 21. jūlijā 09:26
Mediķei (bijušai), kura gan tagad ir bezdarbniece, nu gan vajadzētu kaunēties nodarboties ar lētticīgu cilvēciņu mānīšanu! Cilvēkiem jāiet pie ārstiem, jānodod analīzes un jāarstējas, nevis jāklausās kārtējās bezdarbnieces brīnumus sološajos pekstiņos! Tagad katrs otrais ir "dziednieks", tāpat, kā šī! Viņi visi apgalvo, ka atklājuši sevī pārdabiskas spējas, strāvojumus un citādus pekstiņus. Nav! Nekā tāda nav! Tā ir totāla mānīšanās! Nedzīvojam akmens laikmetā! Daudzi cilvēki ir gudri un saprot to, bet ,diemžēl, ir arī viegli ietekmējami cilvēciņi, kuri akli tic šādu te murmuļu dziedināšanas spējām! Bezdarbniece reklamē sevi, ka "dziedina"(:D) bez samaksas! Es ieteiktu īpaši uzmanīties. Ja nu tā ir ievilkšana tīklos? Pat ļoti iespējams, ka būs jānāk vēl un vēl, un tad jau izsūks pēdējo kapeiku no maka? Domājiet ar prātu un neuzķerieties uz šādiem parodijām par "dziedniekiem"!
Ligita Abramenko
2019. gada 21. jūlijā 09:37
Kā ar jums sazināties?
Ligita Abramenko
2019. gada 21. jūlijā 09:38
Kā ar jums sazināties
Stalkers Stalkers
2019. gada 21. jūlijā 09:54
Pareizi viņa saka, ka visas vainas rodas galvā. Es tūlīt pat pilnīgi par velti rekomendēju unikālu dziedniecības metodi- 1 nedēļas plosts atvaļinājumā un nekādu kaišu nebūs:)))
Salvis Dišlers
2019. gada 21. jūlijā 10:18
Dziedina Dievs!
Lūcija Trifonova
2019. gada 21. jūlijā 10:37
MAN IR BRONHIALA ASTMA UN TAGAD JAU HOPS,UN NETIEKU GALA,KO MAN DARIT?
Anna Bite
2019. gada 21. jūlijā 10:43
Kristīne, lūdzu, kā ar jums sazināties. Jus man ļoti vajadzīgi.
Nazars
2019. gada 21. jūlijā 11:22
Re kā, ātri atrodas viegli ietekmējamie klienti- lētticīgie auniņi. Žēl, ka Dieviņš ar prātu apdalījs. Laikam arī vajadzēs par "dziednieku" kļūt!:D Varēšu aiziet no darba, loderēt bezdarbībā, un kabinot lētticīgajiem makaronus uz ausīm tikt pie viegli iegūstamas naudiņas! Heee, es tkko sajutu strāvojumu. Indiāņu senči man tikko iedeva spējas dziedināt. Īpaši labi jūtu ar pirkstu galiem (naudu cilvēka makos). Jo vairāk naudas, jo efektīgāka būs dziedināšana un visu kaišu noņemšana. Iztīrīšu jūsu čakras un maku pa tīro. Nav naudas, nav problēmu. Varbūt kāds vēlas pierakstīties pie manis uz dziedināšanu?
ilmārs jansons
2019. gada 21. jūlijā 11:26
raksta māte-kāds prieks un bauda izlasīt šo rakstu,es sajutu daudz no tā sevī par dzīvi un tās jēgu,tiešām dzīvot labestīgi un gudri ir pat mūsu pienākums un pateicība,mīlestība Dievam,,,,nav lielāka prieka dzīvē,kad veseli bērni..........
beerdrinkers
2019. gada 21. jūlijā 12:01
Cilvēki, tiešām nespējat google meklētājā ierakstīt- Kristīne Liepiņa dziedniece? Re ku i- http://kristineliepina.lv/20-par-mani/
beerdrinkers
2019. gada 21. jūlijā 12:04
Bet es stipri šaubos, ka viņa jums varēs palīdzēt- muļķību viņa nedziedina.
VITA EGLĪTE
2019. gada 21. jūlijā 12:38
Nežēlīgākā Transfer faktoru reklāma kādu esmu redzējusi! Nav vairs noiets produktam?
beerdrinkers
2019. gada 21. jūlijā 13:09
+371 29393092 kristineliepina.1s.lv@gmail.com Vienkārši, vai ne? Pa aliņam no jums, jaukās aitas:)
Jānis Rožkalns
2019. gada 21. jūlijā 14:09
Visam piekrītu, pat izvilku svarīgākos citātus: "...vienīgais, uz ko varu paļauties, esmu es pati...pārgājām uz sezonālo pārtiku, vairs nepirkām ziemā, piemēram, zemenes...Man nav svarīgi, kā mani sauc citi. Es pati par savu misiju uzskatu palīdzību cilvēkiem...Es jūtu, ka cilvēki dzīvo nenormālā kognitīvā disonansē. Ka vienlaikus tic divām savstarpēji pretējām, nesavienojamām lietām...tikai dodot sabiedrībai, mēs varam patiesi piepildīties...televizoru pārstāju skatīties pirms gadiem pieciem...nenormāli ir tas, ka cilvēki nedomā par nākotni...pārsvarā valstu vadītāji un vispār augsta līmeņa vadītāji ir bez bērniem...Mīlestība ir ziedošanās otram cilvēkam un vēlāk ģimenei...Cenšos ēst tikai mājās gatavotu ēdienu, par kuru zinu, kas tajā iekšā...es dzīvoju, – caur sirdi...". Bet nepiekrītu, ka naids ir bailes. Gluži otrādi, tad sajūtu spēku, drosmes un dusmu pieplūdumu. Protams, naids ir slikta lieta, bet man ir arī trūkumi, ko cenšos ierobežot.
Ingus Kuplais
2019. gada 21. jūlijā 16:09
Paskatos uz Salvja Dišlera bildi - nu, ja tā dziedina Dievs, tad es tomēr pie Kristīnes :)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi