Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 7. jūnijā 20:07
Dievam nav "mīļoto dēlu", bet visi ir vienādi Dieva priekšā, un dažas reliģijas māca, ka vispār jau Dievam nav ne dēlu, ne mātes, ne meitas... ir tikai Dieva radības, kurām jāizpilda Dieva griba, saskaņa ar to, ko Dievs ir noteicis, un jācenšas līdinaties Dievam it visā. Un kad tas notiek, tad pāriet visas grūtsirdības un depresijas cilvēkiem, un tāpēc Religija ir Vislabakā un Augstākā Psihologija, tālu pāri visām sociālajām zinātnēm.
Samirs Dišlers
2019. gada 7. jūnijā 20:37
Cilvēks visu laiku taisnojas ka nav pilnīgs un tā un šitā; un vienlaikus atkal gari un pārgudri izrunajas; man Budisma ābečniekos - ir iemacīta 1 lieta - vai nu kāds ir Svētais, un mēs no tādiem mācamies un iedvesmojamies garīgi, vai nu nē, mēs esam nepilnīgas būtnes, un mums nav tiesību vērt vaļā savas nepilnīgās mutes; es domaju ļoti līdzīgi arī Hinduismā, un domaju arī Katoļiem un Pareizticīgajiem ir līdzīgi.... Vai nu jūs esiet vienkārši nepilnīgs, centīgs reliģijas praktizetajs un sekotajs, vai nu jums jābūt Svētajam, pilnību sasniegušajam, un tad varēsiet mācīt; bet ko ir sadomajies Rubenis, vai vēl kāds confused - tas tikai neticīgajiem un liberāļiem uz dzirnavam....
Daina Uhnala
2019. gada 7. jūnijā 20:50
To samiram: Nu,tad, vai nu tu esi svētais, vai arī never vaļā savu nepilnīgo muti.
Samirs Dišlers
2019. gada 7. jūnijā 21:34
Es esmu ļoti nopietni religiju praktizējošs un zinošs, bet arī es ar jaunievedumiem neuzstājos, bet tikai to, kas ir saskaņa ar rakstiem un tradīciju.
aivo davidson
2019. gada 8. jūnijā 01:42
Reliģija kas ļauj nogalināt un sievietes vērtēt zemāk par vīriešu kāju pēdas nospiedumu nenāk no Dieva! Cik daudz prāta nepieciešams lai to saprastu? Un Bībelē rakstīts ka Jēzus sadragās Sātana galvu! Pasaule ir pa pilno maldu reliģijas, netiksim pievilti! Patreiz visvairāk vajatie pasaulē šodien ir kristieši! Nigērijā BOKO Haram islamisti vienkārši slepkavo kristiešus! Par to skaļi ziņas neraksta! Ļaundaris oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un uzplauka Rietumeiropa un ASV ! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! 2003 gadā biju Čikāgā un tur uzbeks man pateica ka viņi iekaros pasauli bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties, tolaik domāju ka viņš tāds dīvains kaut ko murgo. Bet tagad musulmanis no Turcijas apliecināja, ka ir tāda lieta. Šodien notiek karš pret kristiešiem ir karš arī pret Latviju! Reliģija Baznica ir it kā atdalita no valsts, bet patiesība tas ir nedalāmas, jo valsts sastāv no visiem šiem cilvēkiem un viņu visi kaut kam tic. Jēzus teica: " Uzziniet patiesību un patiesība jūs darīs brīvus!" P.S. Patiesiba var but tikai Viena!
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 03:12
Aivo Davidson, izsakies par tēmu - Tu esi Kristietis vai neesi?! Vai esi kādā reliģija vcai neesi?! Latvija ir Ateistu pilna, un cīņa vai karš pret jebkuru Religiju - ir cīņa par Ateistu uzvaru pasaulē! Cīņa - par jebkuru Religiju - ir cīņa PRET Ateistu uzvaru pasaulē. Dievam vienādas visas tautības un visas valstis, svarīgi tikai - vai Tu lūdzies Dievam, vai tu esi ar Ateistiem un pielūdz Elkus - naudu, Baudu, Slavu un citus elkus pielūdz Neticīgie, Ateisti!
aivo davidson
2019. gada 8. jūnijā 04:53
Mums nav jāvelkas ar kaut kādām reliģijām pie Dieva. Dievs jau ir atnācis pie mums kļūstot par cilvēku, vienīgais ceļš pie Dieva ir Jēzus. Jo visi ir grekojusi, grēka alga ir nāve. Es esmu kristietis, jebkura cita mācība ārpus Bībeles ir maldu mācība. Tur nevar neko ne pielikt, ne atņemt vai sagrozīt.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:29
Priekš manis ikviens patiesi reliģiozs cilvēks, kurs tiecas uz Svetu dzīvi ik dienas, dzīvo ar Dievu. Bet Latvijai ar Religiju nav nekāda sakara. Latvija ir Ateistu zeme, izņemot dažus cilvēkus uz tūkstoša, kuri katru dienu praktize religiju, lūdzas, ievēro iekšejo disciplīnu, un dzīvo nepārtraukta lūgšanā, un nepielūdz elkus.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:36
Ikvienam ir jāsasniedz Sveta Dzīve, Jasasniedz Dievs, vienalga kāda religijā kāds sevi iedomājas, Reliģija = Ceļš uz Svētu dzīvi; Ikviens kurs katru dienu, katru mirkli netiecas uz Svētu Dzīvi = Ateists, neticīgais, bez reliģijas.
aivo davidson
2019. gada 8. jūnijā 05:39
Nekāda reliģija, iekšējā disciplīna un nepārtraukta lūgšana neglabj, Glābējs ir tikai viens Jēzus. Tev var būt savs subjektīvais viedoklis, bet ja tas nesaskan ar patiesību tu maldini pats sevi. Latvija ir kristīga valsts.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:41
Mans viedoklis saskan ar patiesību, ar to Patiesību, kura ved nemaldīgi pie Svētas dzīves. Un starp Pilnī bu sasniegušiem Svetajiem nav ne karu ne domstarpību.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:42
Jēzus teica - patiesība - ir tā kuru jūs pazīsiet PĒC AUGĻIEM.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:46
Tikai cilvēki var būt vai nebūt Kristieši. Valstis ir Politiski veidojumi, un mūsdienās pilnīgi bez Baznīcas vadības un bez svetas dzīves, un nemāca skolas par Dievu un Svetu dzīvi.
aivo davidson
2019. gada 8. jūnijā 05:46
Nekas tāds Bībelē nav rakstīts.
Samirs Dišlers
2019. gada 8. jūnijā 05:48
Kas - nekas tāds?! Jēzus neteica - Jūs pazīsiet patiesību pēc augļiem?!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi