![Odiozais sazvērestību teoriju sludinātājs Jeremejevs paziņojis par apvienošanos ar Alekseju Rosļikovu](https://i.jauns.lv/t/2025/02/07/3208522/660x471.webp?v=1738944061)
Odiozais sazvērestību teoriju sludinātājs Jeremejevs paziņojis par apvienošanos ar Alekseju Rosļikovu
![](https://i.jauns.lv/t/pt/VVTkWOfG7cvoGN96H6TwJGvLGFOBMdiVHT5TxtVV/50x50.jpg)
Par apvienošanos ar Alekseja Rosļikova vadīto partiju "Stabilitātei" paziņojis partijas "Tautas Varas Spēks" līderis un sazvērestību teoriju sludinātājs Valentīns Jeremejevs.
"Vai jūs jau esat dzirdējuši jaunumu, ka Jeremejevs apvienojas ar Rosļikovu, lai kopā dotos uz Rīgas domes vēlēšanām?! [...] Pie varas ir jānāk godīgiem cilvēkiem, bet viņus tur neviens nelaiž," sociālajos tīklos vēsta Jeremejevs, sūkstoties, ka viņa partijas "Tautas varas spēks" konti ir nobloķēti, tāpat kā viņa personīgie sociālo tīklu konti.
Viņš atklāj, ka "galvenais iemesls, kādēļ "Tautas varas spēkam" un "Stabilitātei" jāapvienojas un jāuzvar gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, ir tas, ka "tādas mazās partijas kā "Latvija pirmajā vietā" un "Suverēnā vara" nespēj izcīnīt varu Rīgā, jo nespēj savākt nepieciešamu balsu skaitu. "Un, diemžēl, šīs partijas nevēlas sēsties pie sarunu galda," žēlojas Jeremejevs. "Tādēļ, "Tautas varas Speks" un "Stabilitātei" rīkojas pareizi apvienojoties."
"Stabilitātei" līderis Aleksejs Rosļikovs savos sociālo tīklu kontos gan šādu informāciju neapstiprina, toties viņš turpina savā "TikTok" kontā izplatīt melīgus paziņojumus par Rīgu. "Rīgā pie varas ir esošie politiķi, jo mēs viņiem to ļāvām. Rīgā mūsējie ir 60% un ja jūnijā piedalīsieties vēlēšanās, jūs varat mainīt pilnīgi visu," smaidot vēl aizvadītajā nedēļā vēstīja Rosļikovs, piebilstot, ka "Rīga ir jāpaņem".
Rīgas dome Jauns.lv norāda, ka, balstoties 2021. gada datos, Rīgā dzīvoja 291 135 (47%) latviešu un 225581 (36%) tūkstoši krievu. Savukārt Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2024. gadā šī attiecība pat bija vēl lielāka, proti, Rīgā dzīvoja 51,8 procenti latviešu un 30,7 procenti krievu. Vairāk lasi ziņā.
Melīgi kadri no Krievijas un sazvērestības
Jau ziņots, ka Jeremejevs savulaik kopā ar bēdīgu slavu iemantojušo, bijušo feldšeri Marinu Kornatovsku sociālajos tīklos uzrīkoja īstu jampadraci, tiešraidē atstāstot konstpirāciju teorijas par par Covid-19 vīrusu un to, kas it kā notiek Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS). Jāpiebilst, ka kopš tā laika Kornatovska Latviju ir pametusi, un kādā "TikTok" ierakstā, rokās turot lielizmēra Krievijas karogu un koķeti dejojot, paziņoja, ka pārcēlusies uz Krieviju.
Starp citu - zinājāt, ka feldšerei Marinai viss čikiniekā? Gaida Krieviju. pic.twitter.com/weQTBSZxqw
— Polittehnologs Mudiņš (@polittehnologs) June 2, 2024
Tāpat Jeremejevs savos sociālajos tīklos plaši dokumentēja Krievijas TV demonstrētos melīgus kadrus no Rīgas, kuros it kā attēlota "krievvalodīgo deportēšana no Latvijas". "Cilvēkus, kuriem neizdevās sekmīgi nokārtot valsts valodas eksāmenu, ar spēku izsviež no mājām," vēstīja "Zvezda" sižeta korespondente Rosina Bodrova. Jāpiebilst, ka patiesībā konkrētie kadri, kā noskaidroja Jauns.lv, iemūžināti kāda rīdzinieka izlikšana no dzīvokļa, kurš, kā liecina arī publiski pieejama informācija, gadu desmitiem izvairījies no ar telpu apdzīvošanu saistīto rēķinu maksāšanas.
Jeremejevs arī aizvadītā gada janvārī vāca parakstus par 14. Saeimas atlaišanu, iebilstot pret "pārkāpumiem sistēmā". Starp akcijas organizatoriem bija gan Jeremejeva pārstāvētā partija "Tautas Varas Spēks", gan tādas politiskās partijās kā "Suverēnā Vara", “Latvijas krievu savienības” (LKS), Centra partijas” apvienība “PAMATS-LV”, bijušā diplomāta Rūdolfa Brēmaņa pārstāvētā partija “Apvienība Jaunlatvieši”, aktīvista Valentīna Jeremejeva partija "Tautas Varas Spēks", partija “Tautas kalpi Latvijai” un mazāk zināms politiskais spēks "Vienoti Latvijai".
Iesniegumus ar ierosinājumu rīkot parakstu vākšanu par tautas nobalsošanu, lai atlaistu Latvijas Republikas 14. Saeimu, Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza arī partijas “Latvija pirmajā vietā”, “Stabilitātei!” un “Jaunā saskaņa”.